Vücut için Gerekli takviyeler

'Vücut Geliştirme' forumunda sinemay tarafından 12 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

 1. sinemay

  sinemay New Member

  Katılım:
  12 Kasım 2017
  Mesaj:
  7
  Whey Protein, süt içerisinde bulunan iki tipte proteinden bir tanesidir (diğer de casein). Whey Protein günümüzde özellike sporcular tarafından tercih edilen bir supplement türüdür ve genellikle toz halinde bulunan şekli yaygındır. Kullanımı için herhangi bir içecekle karıştırılıp (tercihen su ya da süt) tüketilir.

  Whey ‘in en büyük avantajı, yaygın bulunmakta olan bir protein supplement türü olması ve fiyatlarının da nispeten uygun olmasıdır. Günümüzde iyi bir markanın whey protein supplementinin fiyatı 120-160 tl arası değişebilmektedir (2 Kiloluk ambalajlar için).

  Whey Protein oldukça vücut tarafından oldukça hızlı kullanılan bir protein türüdür. Bunun avantajları olduğu gibi dezavantajları bulunsa da, günün ilk öğünü için kahvaltı öncesinde bir ölçek Whey Protein, vücudun açlık metabolizmasından çıktığında derhal protein sentezlemesini sağlayarak hem yağ yakımı hem de kas yapımı açısından oldukça faydalı olmaktadır.

  Weider Premium Whey Protein Protein Tozu nasıl kullanılır?

  Her protein tozunun kullanımında olduğu gibi spordan hemen sonra 1 ölçeği 300 ml su ile karıştırıp kullanabilirsiniz. Bunun yanında gün içerisinde ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda da kullanabilirsiniz. Ürünün kullanımı son derece kolaydır, hemen su ile karışır ve kullanım sonunda herhangi rahatsız edici bir tat bırakmaz.

  Weider Premium Whey Protein Protein Tozunu fiyat performans olarak incelediğimiz zaman her ne kadar servis sayısı çok fazla olsada fiyat olarak rakiplerinin çok yukarısında kalıyor. Her ne kadar benzer özellikte çok daha ekonomik protein tozlarıda olsa, gerek ürünün Türkiyede iyi bir şekilde pazarlanması, gerekse kullanıcılarının istediği performansı ve etkiyi almalarından ötürü başarıya ulaşmış bir ürün.
   

Bu Sayfayı Paylaş