Çılgın Saç Modelleri

'Saç Bakımı' forumunda İKRA tarafından 6 Aralık 2011 tarihinde açılan konu

 1. İKRA

  İKRA ..

  Katılım:
  3 Mayıs 2011
  Mesaj:
  43,686

  Rihanna mokawk saç stilinin en büyük destekçilerinden biridir. Bu model teenagerlar tarafından kişiliklerini ifade etmek için kullanılır. Bu saç modeli günlük bir model olarak da çok uygundur. Bazen, insanların kişiliğinizi farketmesini istediğiniz günler olacaktır. Bu günler için mokawk modeli çok uygundur. Rihanna bu modeli sette veya set dışında kullanmakta ve çok güzel görünmektedir. Belki sizinde mokawk görünümü elde etmenizin zamanı gelmiştir?

  [​IMG]Click this bar to view the original image of 560x639px and 76KB.[​IMG]

  Mokawk saç modelini istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Mokawk, rock ve pop yıldızlarının sıklıkla kullandığı Mohawk modelinin yakın akrabasıdır. Mokawk modeline zevkinize göre pek çok detay ekleyebilirsiniz. Bu modeli isterseniz ördürebilir ya da daha daha gösterişli bir görünüm için bir tarafa yatırabilirsiniz. Eğer yeterince cesaretliyseniz, farklı renklerde gölgeler kullanabilirsiniz. Sadece palyaço gibi görünmemek için farklı renkler kullanırken nerede duracağınızı bilmek yeterlidir.

  [​IMG]Click this bar to view the original image of 560x666px and 53KB.[​IMG]

  Yaşlı ve genç kadınlar mokawk modelini kullanabilirler. Bu model jenerasyon farkını kapatır. Yaşlı kadınlar için daha basit tarzlar vardır. Onlar cesur renkler ya da stiller kullanmazlar. Kısa mokawk modelleri tercih ederler. Net mokawk modellerini sadece kısa saçla elde edebilirsiniz. Yaşlı kadınlar tek renkli mokawkları tercih edeceklerdir. Kumral ya da kızıl mokawklar en çok tercih edilenlerdir. Genç kadınlar ve teenagerlar parklak renklerdeki mokawkları kullanırlar. Hangi stili seçeceğiniz sizin zevkinize bağlıdır.

  [​IMG]Click this bar to view the original image of 560x669px and 69KB.[​IMG]

  Mokawk modelleri sizi eğlendirirken bir yandan da yaratıcı olmanızı ve kendinizi ifade etmenizi sağlarlar. Mokawkların önemli bir parçası renkleridir, renkleri iyi tutturmanız gerekir. Mokawklar şahane saç modelleridir, bu yüzden bütün çabaları hak ederler. Başlangıçta bu saç modelini idare etmek çok zor olabilir, ancak alıştığınız zaman bunun her anından zevk alacaksınız.

  [​IMG]
  [​IMG]Click this bar to view the original image of 525x700px and 74KB.[​IMG]
   

Bu Sayfayı Paylaş