16 Ocak 2013 Çarşamba,Günlük Burç Yorumları.

'Burçlar Alemi ve Astroloji' forumunda RÜZGAR tarafından 15 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

 1. RÜZGAR

  RÜZGAR <b> Aşık olmak Ölümden zordu.Çünkü,ölümden öte köy

  Katılım:
  29 Mart 2011
  Mesaj:
  45,150

  16 ocak 2013 günlük burç yorumları,16 1 2013 burçlar,16 ocak 2013 akrep burcu yorumu,16 ocak 2013 aslan burcu yorumu,16 ocak 2013 balık burcu yorumu,16 ocak 2013 başak burcu yorumu,formistan.com,16 ocak 2013 boğa burcu yorumu,16 ocak 2013 ikizler burcu yorumu,16 ocak 2013 koç burcu yorumu,16 ocak 2013 kova burcu yorumu,16 ocak 2013 oğlak burcu yorumu,16 ocak 2013 terazi burcu yorumu,16 ocak 2013 yay burcu yorumu,16 ocak 2013 yengeç burcu yorumu,2013 ocak ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2013 ocak günlük burç yorumları,16 ocak burç yorumları,16 ocak 2013 çarşamba burç yorumları

  [​IMG]


  16 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları  16 Ocak 2013 Koç Burcu Yorumu
  Bugün, yeniden durum değerlendirmesi yapabilir ve işinizde sizi sıkan ayrıntılardan kurtulmanın yollarını arayabilirsiniz. Maddesel sıkıntılarınızı hafifletmek elinizde. Planlama yeteneğinizi iş potansiyeliniz de yansıtabileceksiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek, duygusal konuşmalar yapabilirsiniz.Amaçlarınızda yoğunlaşacaksınız.


  16 Ocak 2013 Boğa Burcu Yorumu
  Birlikte çalıştığınız kişilerin duygusal ve alıngan olmasından kaynaklanan sorunlar gündeme gelecektir. Disiplinli yönlerinizi karşınızdaki insanlara da yansıtabiliyorsunuz. Bugün, yeni başlangıçlar için, gerekli tüm detayları gözden geçirmelisiniz. İçsel anlamda denetleyici ve sorgulayıcı davranarak, bazı engelleri aşabilirsiniz.


  16 Ocak 2013 İkizler Burcu Yorumu
  Sizin tutkularınızda geçici olmasından dolayı odaklaşma problemi yaşayabilirsiniz. Bugün, duygularınızda yenilenme söz konusu olacak. Ortak çalışmalar içinde olduğunuz kişilerle farklı bir organizasyon çalışmalarına gireceksiniz. Fikirlerinizi çok güzel sunmayı başarabilen ender kişilerden birisiniz. Sözlerin etkili olacaktır.


  16 Ocak 2013 Yengeç Burcu Yorumu
  Düşüncelerinizi korkusuzca ortaya atmaktan korkmadığınız için, çoğu kez tepki almaya adaysınız. Fakat savunduğunuz konularda taviz vermek gibi bir tavrınız yok. Bugün gücünüzü rahatlıkla kullanabileceğiniz konular ayağınıza gelecektir. İkna kabiliyetinizi istediğiniz gibi kullanarak, karşınızdaki kişiye isteklerinizi yaptıracaksınız.


  16 Ocak 2013 Aslan Burcu Yorumu
  Olayların farklı boyut kazanmasından memnun olmalısınız. Ailenizi korumanız gereken konuların gündeme gelmesiyle birtakım yeni olaylarda beraberinde gelecektir. Aktif yönlerinizi saklayarak, çabalarınızın sonucunu beklemenizde fayda var. Çevrenizdeki kişilerin sizi kullanmasına izin vermemelisiniz. Bugün, duygularınızı pasife edin.


  16 Ocak 2013 Başak Burcu Yorumu
  İş potansiyeliniz mükemmel ilerliyor. Üstlerinizin size vereceği destekleri kullanma konusunda mantıklı hareket etmeyi yeğleyeceğiniz bir gün. Güneş ve Aydan olumlu etkiler alıyorsunuz. İdeallerinizi gerçekleştirmek için, iş ile ilgili seyahatler söz konusu olacak. İsteklerinizden ödün vermeden fikirlerinizi ortaya koymalısınız.


  16 Ocak 2013 Terazi Burcu Yorumu
  Somut düşüncelerin size kazandıracağı alternatiflerden, nasibinizi olumlu bir şekilde alıyorsunuz. Sizinle iş birliği içinde olan kişiler adaletli tavırlarınızdan etkilenerek,size daha fazla sorumluluk yükleyebilirler. Fakat bugün ailenizin sizden birtakım beklentileri olabilir. Özel zevklerinizi bir kenara bırakarak zamanınızı onlarla paylaşabilirsiniz.


  16 Ocak 2013 Akrep Burcu Yorumu
  Aşk yaşantınızla ilgili atağa kalkabilirsiniz. Partnerinizin sizden beklediği aksiyonu ona verebilirsiniz. Bugün, kişisel zevklerinizin ön plana çıkmasıyla, onunla birlikte ortak enerjilerinizi birleştirebilirsiniz. Yapacağınız atılımların ikinizi de mutlu etmesinden dolayı aranızdaki duygularınızın daha da pekişmesini sağlayacaksınız.


  16 Ocak 2013 Yay Burcu Yorumu
  Birlikte çalıştığınız kişilerin güçlü yönlerinden büyük zevk alıyorsunuz. Sistemlerin dışında yaşadığınız halde, sizin adınıza yaratılan koşullardan da hoşnut kalıyorsunuz. Düşündüğünüz konularda takıntılı olduğunuz bir gün. Olayları fazla abartmadan, yön değiştirmesine izin vermelisiniz. Bugün göz yaşlarınızı seviyorsunuz.


  16 Ocak 2013 Oğlak Burcu Yorumu
  Çevrenizdeki olaylardan duygusal etkilendiğiniz bir gün. İnatçı tavırlarınız ve gelişmeye açık fikirlerinizde çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Dostlarınız, sizin desteğine ihtiyaç duyabilirler.Onları yalnız bırakmak istemediğiniz için, bazı önemli ilerinizi erteleme gereği duyacaksınız.Fikirleriniz olumlu karşılanacak.


  16 Ocak 2013 Kova Burcu Yorumu
  İnatçı ve istekli bir şekilde ele aldığınız konularda kendinizi ispat etmek isteyebilirsiniz. Bugün maddesel güvene ihtiyacınız var ve bir takım harcamalarınız yüzünden zor duruma düşebilirsiniz. Zevkleriniz söz konusu olduğu zaman, aşırıya kaçabiliyorsunuz. Sorumluluğunuzun bilincinde olduğunuz bir gün.


  16 Ocak 2013 Balık Burcu Yorumu
  Israrlı bir şekilde takıntılı konularınız üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Bugün kesin tavırlarınız yüzünden fırsat kaçırmanız mümkün. Ailenizin tavırlarıyla ters düşebilecek kararlar alabilirsiniz. Onlar sizin için olumlu fakat somut şeyler düşünürken, sizin yanlış bir karar almanızdan çekiniyorlar. Onları ikna etmenin yollarını bulmalısınız.


  FORMİSTAN FORUMLARI

   

Bu Sayfayı Paylaş