2 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

'Burçlar Alemi ve Astroloji' forumunda Zara tarafından 1 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

 1. Zara

  Zara <font face="Trebuchet MS">Arapların güzel bir söyl

  Katılım:
  14 Mayıs 2011
  Mesaj:
  13,451

  2 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

  2 ocak 2013 günlük burç yorumları,2 1 2013 burçlar,2 Ocak 2013 akrep burcu yorumu,2 Ocak 2013 aslan burcu yorumu,2 Ocak 2013 balık burcu yorumu,2 Ocak 2013 başak burcu yorumu,2 Ocak 2013 boğa burcu yorumu,2 Ocak 2013 ikizler burcu yorumu,2 Ocak 2013 koç burcu yorumu,2 Ocak 2013 kova burcu yorumu,2 Ocak 2013 oğlak burcu yorumu,2 Ocak 2013 terazi burcu yorumu,2 Ocak 2013 yay burcu yorumu,2 Ocak 2013 yengeç burcu yorumu,2013 Ocak ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2013 Ocak günlük burç yorumları,2 Ocak burç yorumları,2 Ocak 2013 Çarşamba burç yorumları  2 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları
  2 Ocak 2013 Koç Burcu Yorumu

  Bugün sosyal yaşamınızda oldukça romantik davranacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekecek ve katıldığınız toplantılarda öncelikle, sağduyulu davranışlarınızla karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz. Hatta eski bir projeyi canlandırma sohbetleri yapabilirsiniz. Düşünce mekanizmanız daha da, hız kazanabilir.

  2 Ocak 2013 Boğa Burcu Yorumu

  Yakın ilişkiler, komşular ve iletişim konuları gündeme gelirken aile ve yuva ile ilgili konularda daha fazla ilgili olacaksınız. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız. Bugün evinizi kapsayan konular üzerinde yoğunlaşacaksınız. Bazılarınız kardeşlerinize borç para vereceksiniz.

  2 Ocak 2013 İkizler Burcu Yorumu

  Bugün, arkadaşlık ilişkilerinize yargılayıcı bakmamalı, olayları olduğu gibi kabul etmelisiniz.Güven duymaya ihtiyacınız var. Olaylar karşısında yaratacağınız etki, her zamankinden çok daha etkili olacaktır. Gözlemciliğinizin size sağladığı yararı inkar etmiyor ve dengelerinizi korumaya özen gösteriyorsunuz.

  2 Ocak 2013 Yengeç Burcu Yorumu

  Bugün Ayın konumu, çocuksu heyecanlarınızı körükleyebilir. Uzun süredir şartlandığınız kurallarınızı bir kenara iterek, daha özgürce konuşabilir ve davranabilirsiniz. Ani değişimler size iyi gelecektir. Düşüncelerinizi gizleme gereği duymadan duygularınızı ortaya dökebileceğinizi gösteriyor ve çevreniz de, örnek olmak istiyorsunuz.

  2 Ocak 2013 Aslan Burcu Yorumu

  Maddi kısıtlamalar tarzınıza uygun değil. Bugün harcamalarınızı dikkatli yapmak zorundasınız. Bunun için, kırdığınız en yakın dostunuzun gönlünü almanın bir çare olduğunu unutmayın. Birlikte iyi işlere imza atabileceğinizi siz de biliyorsunuz. Günlük iş ilişkileri içinde karşılaştığınız insanlarda üstün nitelikler ararken, hiç beklemediğiniz yerlerden iş kaçırıyorsunuz.

  2 Ocak 2013 Başak Burcu Yorumu

  Bugün, kendinizi olumsuz ruhsal bir gevşeme içinde hissedebilirsiniz. Seçim yapmanız gereken bir konuda kararsızlık gösterebilirsiniz. Bu nedenle inatçı bireyselliklerde dolaşmadan, yakın arkadaşlarınızdan yardım almayı denemelisiniz. Daha sonradan pişman olabileceğiniz adımlar atmayabilirsiniz.

  2 Ocak 2013 Terazi Burcu Yorumu

  Üzüldüğünüz kişisel sorunların kaynaklarını daha iyi analiz edebileceğiniz bir gündesiniz. Bu konuda ne kadar barışçıl düşünürseniz; ortak paydalarda birleşemediğiniz ilgili tüm kişiler için daha nazik kararlar alabileceksiniz. Bu sizin taviz vermeniz anlamına gelmiyor, aksine kişiliğiniz yüceliyor. Böbreklerinizle ilgili problemlere dikkat edin.

  2 Ocak 2013 Akrep Burcu Yorumu

  Bugün mantığınızı bir kenara bırakacak, sezgilerinizin peşinde gideceksiniz. İş bitirici davranışlarınız yüzünden çevrenizin talebi hiç bitmiyor. Gökyüzünde kare açı var. Yatırımlar konusunda temkinli olmanızı gerektiriyor.Bugün, güçlü hafızanız sizi yanıltmayacak..Uzun süredir önemini kaybetmiş olaylar yeniden ortaya çıkabilir.

  2 Ocak 2013 Yay Burcu Yorumu

  Kendinize güvenme özelliğinizi çevrenize de, aksettireceğiniz bir gün. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi. Başlattığınız hiçbir işi yarım bırakmayı düşünmediğiniz ve olayları gurur haline getirdiğiniz için, başarı her geçen gün size yaklaşıyor. Bugün ailenizden baskı görmek istemeyebilir ve onlara bunu açıkça belirtebilirsiniz.

  2 Ocak 2013 Oğlak Burcu Yorumu

  Cazibeniz dikkat çekiyor ve karşılıklı ilişkilerinizde fiziksel anlamda ilgi çekmenize rağmen, söz konusu duygular olduğu zaman, karmaşalar yaşıyorsunuz. Kendiniz ifade etmekte zorlandığınız için ilişkileriniz çıkmaza giriyor. Bugün takıntılı davranabilirsiniz. Hesaplarınızı doğru yapmalısınız. Kemiklerinizi için vitaminlerinizi almalısınız.

  2 Ocak 2013 Kova Burcu Yorumu

  Bugün sınırlarınızı aşan hedefleriniz yüzünden, oldukça hareketli saatler geçireceksiniz. Girdiğiniz topluluklarda fikirlerinizi dikkat çekici bir şekilde sunmanız, çevrenizden olumlu tepkiler almanıza neden olacak. Planlarınızı yaparken, partnerinizin fikirlerini de almalısınız fakat sizin düşünceniz çok daha baskın ve belirgin.

  2 Ocak 2013 Balık Burcu Yorumu

  Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Bugün, sizden beklentileri olan kişiler olacaktır. Onlara kendinizi ispat etmek için, ikna kabiliyetinizi kullanmalısınız. Değişik fırsatlardan yararlanmanız ve pirim yapmanız için, uygun bir gün. Metabolizmanızın çalışmasını engelleyecek yiyeceklerden uzak kalmalısınız. Sağlığınızla ilgili özverili davranın.
   
 2. Lord

  Lord <b> Bir yere yetişmem gerekiyorsa 2 saat önceden

  Katılım:
  30 Mart 2011
  Mesaj:
  1,952
 3. Relax.

  Relax. New Member

  Katılım:
  5 Ekim 2012
  Mesaj:
  4,502


  2 Ocak 2013 Başak Burcu Yorumu

  Bugün, kendinizi olumsuz ruhsal bir gevşeme içinde hissedebilirsiniz. Seçim yapmanız gereken bir konuda kararsızlık gösterebilirsiniz. Bu nedenle inatçı bireyselliklerde dolaşmadan, yakın arkadaşlarınızdan yardım almayı denemelisiniz. Daha sonradan pişman olabileceğiniz adımlar atmayabilirsiniz.

  Tesekkürler

   
 4. -Josєpнiиє-

  -Josєpнiиє- Aslında annem<b> <font color="Green">seni</b> <fo

  Katılım:
  24 Temmuz 2012
  Mesaj:
  2,235

  Teşekkürler.​
   

Bu Sayfayı Paylaş