Almi'me rötarlı doğum günü kutlaması :)

'Üyelerin Özel Günleri' forumunda ~KumsαL~ tarafından 3 Nisan 2015 tarihinde açılan konu

1. ~KumsαL~

~KumsαL~ <font face="Century Gothic"><font size="1">''Tam o

Okul ve belli bazı sebeplerden dolayı baya geciktirdim bu konuyu açmakta zaten bu doğum gününü de her zaman olduğu kadar güzel kutlayamadım.:sorry:
    Şimdi gelelim doğum günü kutlamasına.
    Şimdi nasıl başlasam diye düşünüyorum ama sanki ne yazsam eksik gelecek gibi geliyor.
    Sanırım en güzeli kaderdaş,kardeş olmamızı belirtecek bi sözcük olmalı.
    İnsan kolu ya da bacağı olmazsa nasıl eksik kalır nasıl muhtaç kalırsa sende benim öyle bi parçamsın olmazsan eksik kalırım.
    Biz birbirimizden çok uzağız ama buna rağmen aramızdaki kilometreleri sadece bir mesajımızla bile yok edebiliyoruz.
    Mesela eskisi kadar sık konuşamıyoruz şimdilerde ama hep aklımdasın hep uzaklarda ne yaptığını nasıl olduğunu içinde neler yaşadıklarını düşünen hep sevgisini hissettirmek isteyen bi dostun var.
    Sende biliyorsun ki çevremde çok insan var arkadaş,dost(!) niteliğini taşıyan insanlar var ama hepsini toplasan bir sen etmez be.
    Bence bu kadar mesafeye rağmen bi insan bunları hissetirebiliyorsa bir insanı böyle konuşturabiliyorsa samimiyetinden şüphe eden insanın aklından şüphe ederim.
    Canım yandığı zaman ilacım oldun çözüm bulalım demezsin ama hiç her zaman kendine değer ver dersin her zaman kimsenin beni üzmesine izin vermemem gerektiğini söylersin.
    Canımı yakan insanlar senin gözünde birinci dereceden düşman potansiyelindedir bir kaşık suda boğmazsın ama işkence üzerine işkence üretirsin ee malum sadist bi ruhun var.:zehra
    Ben buraya sayfalarca yazsam yine bendeki yerini anlatamam sana ancak hissedebilirsin sevgimi benim senin sevgini hissettiğim gibi.
    Çünkü bendeki bensin sen birbirinden çok farklı ama aynı şeyleri yaşayabilen aynı duyguları paylaşabilen birbirini en iyi anlayan iki insanız.
    Her zaman şükrediyorum ben seni tanıdım diye ama doğum günün hergünden farklı şükrediyorum senin bana gelmek için attığın ilk adım bu hep söylerim.

Canım,en sevdiğim,içimdekileri benden iyi anlayan,sevgimi hak eden en kutsal insan doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun iyi ki varsın iyi ki hep yanımdasın iyi ki hiç kopmadık her zaman da yanımda ol.
    Buu doğum günü pastan ay ben çok beğendim çok tatlı.:ayhh:
    Bunlar da hediyelerin:ayhh:

Seni çok seviyorum canımın en içi.

2. Grace

Grace Member

Mutlu yıllar:ayhh:

3. Almi.

Almi. <font color="RoyalBlue"><font face="Tahoma">all of

Meleğim! Ne zaman ve nasıl kutladığının önemi mi var sanki? Bilirsin benim için pek sorun değil ve bilirim sen bunları önemsersin.
    O kadar iyi anlıyorum ki aklındakileri cümlelere dökememeni, ben de aynısını yaşıyorum çünkü. :rolleyes:
    Hayatlar yoğunlaştıkça konuşma sıklığı azalıyor ama sevgi katlanarak büyüyor aramızda bi'tanem. Çok iyi biliyorum beni çok seviyorsun ve bende seni çok seviyorum dostum, her şeyim benim.
    Sana benim için senden daha önemli hiçbir şeyin olmadığını hep söylerim ki hala öyle. Kendini düşün, bırak diğerleri ne halleri varsa görsün. İnsanlar çok bencil ve onlara bazen ayak uydurmak gerekiyor. Keşke kimse bencil olmasa ve biz de böyle bir durumda kalmasak ama malesef bu ancak ütopyalarda erişilebilecek bir şey.
    Canını yakan insanlara neler yapabileceğimi yıllar yıllar önce uygulamalı olarak görmüştük. :p
    İyi ki seni tanımışım, iyi ki hayatıma girmişsin, iyi ki benim ne zaman ihtiyacım olsa yanımda olacağını çok iyi bildiğim meleğimsin!
    Teşekkür ederim meleğim, her zaman yanındayım. :sss
    Pastama ve hediyelerime bayıldım.:ayhh:
    Seni çok seviyorum aşk!

Teşekkür ederim canım. :sss

Bu Sayfayı Paylaş