Az insan çok huzur~

'Üye Günlüğü' forumunda ~KumsαL~ tarafından 28 Ağustos 2013 tarihinde açılan konu

1. ~KumsαL~

~KumsαL~ <font face="Century Gothic"><font size="1">''Tam o

Yeniden günlük yazmaya karar verdim içimi dökecek birilerini arıyorum aslında.
    Ablam Kayseri'ye döndü yine aşırı dozda bi hüzün mevcut.
    Bi şeyler ters gidiyor yine , ders çalışmam gerekiyor çalışamıyorum.
    Özlediğim insanlar gün geçtikce artarken kendinden uzaklaşmak istediğim insanların sayısı da artıyor.
    Durup durup depresyona giriyorum resmen. Artık bilgisayar yüzü de göremiyorum.
    Bitkisel hayattayım mübarek.
    Neyse işte öyle.

2. ~KumsαL~

selam ayşenurun günlüğü.
    günlükler özel olmalıdır evet, yazmasam daha iyi olurdu belki ama tutamadım kendimi.
    kardeşimin yeni sayfasında okudukça gülümseyeceği bir şeyler olsun istedim.
    mesela ben ayşenurla yeni tanıştığımiz zamanlarda ona "hayriyem" diyordum, hikayesini sorma gitsin.
    hep forumun geyik oyunları yüzünden. :p

biz çok çabuk ısındık birbirimize ve sonra vazgeçilmez olduk birbirimizin hayatında. o hep beni anladı, hep dinledi.
    aramızı bozmaya çalışan şuursuzlar bile oldu biliyor musunuz? insanlar ne amaçsız...
    neden harika iki dostun arasını bozmak ister ki insan? bu durumdan kazanacağı hiçbir şey yokken.

ama benim aşkım bana hep güvendi. hep önce beni dinledi. hiç dinlemeden yargılamadı. öyle temiz kalplidir işte.
    ona aşk diyorum çünkü kardeşe duyulan sevgi de aşktır. aşktan daha ulvidir hatta.
    maddi olarak hiç beraber olamadık belki ama kalplerimiz hep beraberdi.
    bazen aylarca konuşamadık ama aylar sonra konuştuğumuzda tıpkı bıraktığımız gibiydik. hiç değişmeden, hiç soğumadan karşıladık birbirimizi hep.

onun bana mutluluk getirdiğine inanıyorum ben, çünkü ancak bu kadar karşılıksız sevebilir iki insan birbirini. ancak bu kadar özverili olabilir.
    ayşenuru anlatamayışımın nedeni de bu. çünkü amaçsız seviyorum onu. var oluşunu seviyorum.
    neyse günlük, fazla meşgul etmeden seni, müsaade bana artık. daha geniş vaktim olduğunda, daha güzel yazarım sana.
    şimdilik sevgimle idare et, kelimelerim arkadan geliyor.

hoşçakal.

-almi.

3. ~KumsαL~

Ben geldimmm.
    Çok zor günler geçirdim son zamanlarda. Sıkıntı üstüne sıkıntı ama şükür atlattık. Herşey yoluna girdi.
    Bide Almimin yazdıkları yok mu ona kırgın olduğum zamanlarda bile yanımda olmasını biliyor.
    Doğrusunu söylemek gerekirse ona çok kırgındım yani aslında belkide hala kırgınım. Tabi şöyle de bi gerçek var onu önemsediğim için bu kadar kırılıyorum.
    Doğum günümü unuttu tamam telaşına verilmeli ama yediremedim kendime o benim herşeyim ya ilk o hatırlamalıydı. Neyse ona olan sevgim öyle çok ki kızgınlığımı bile tam olarak belli edemiyorum. Ayrıca ben çok hassasım galiba bu konularda.
    Her zor günümde yanımda olan insan o mutlu olduğumda yanımda olanda o kısacası hep yanımda cismen değil belki ama manevi olarak hep yanımda.
    Beni benden iyi tanıyor zevklerimi bile biliyor o kadar benimsedik ki birbirimizi artık bir bütün gibiyiz,birbirimizden kopamıyoruz. Kilometrelerce uzak olmamıza rağmen bu mesafeyi hiç hissetmedim. Teşekkürler aşk iyiki hayatımdasın!

4. ~KumsαL~

Ben geldimmm.
    Çok zor günler geçirdim son zamanlarda. Sıkıntı üstüne sıkıntı ama şükür atlattık. Herşey yoluna girdi.
    Bide Almimin yazdıkları yok mu ona kırgın olduğum zamanlarda bile yanımda olmasını biliyor.
    Doğrusunu söylemek gerekirse ona çok kırgındım yani aslında belkide hala kırgınım. Tabi şöyle de bi gerçek var onu önemsediğim için bu kadar kırılıyorum.
    Doğum günümü unuttu tamam telaşına verilmeli ama yediremedim kendime o benim herşeyim ya ilk o hatırlamalıydı. Neyse ona olan sevgim öyle çok ki kızgınlığımı bile tam olarak belli edemiyorum. Ayrıca ben çok hassasım galiba bu konularda.
    Her zor günümde yanımda olan insan o mutlu olduğumda yanımda olanda o kısacası hep yanımda cismen değil belki ama manevi olarak hep yanımda.
    Beni benden iyi tanıyor zevklerimi bile biliyor o kadar benimsedik ki birbirimizi artık bir bütün gibiyiz,birbirimizden kopamıyoruz. Kilometrelerce uzak olmamıza rağmen bu mesafeyi hiç hissetmedim. Teşekkürler aşk iyiki hayatımdasın!

5. ~KumsαL~

Almiye not : AVATARIMA EL AT İMZAMADA.

6. ~KumsαL~

Fark ettim ki foruma giremiyorum hiç dershane yüzünden falan. Uzun süredir bu kadar çok dert bi arada gelmemişti. Maalesef ki ailemde ciddi sorunlar var. Rabbim yardımcımız olsun. Yine çok fazla özlediğim insan var. Uzun süredir görüşemediğim insanlar var bir de hiç görmek istemediğim insanlar. Bu arada diyete başladım spora falan çok yoruluyorum ama sonu güzel olacak inşallah. Sınava da az kaldı stresimi alıyor. Neyse şimdilik bu kadar, gelicem yine. :)

7. ~KumsαL~

yine ben geldim ayşenurun günlüğü.
    aşkım çok yoğun, bunu okuyunca mutlu olur diye düşündüm. ezeli ve ebedi dostu olarak. :rolleyes:
    kırdım ben canımın içini biliyorum, zaten telafi etmeye de çalışmadım, naparsan yap olmuyor çünkü iş işten geçtikten sonra.
    ama ben onun her zaman yanındayım, bunu bilmesini istiyorum.
    sadece doğum gününde değil, sadece yıllar önce tanıştığımız günde de değil. ihtiyacı olduğu her an yanındayım.
    bir mesajı yeterli. "sana ihtiyacım var" dediğinde her şeyi bırakırım.
    çünkü ben onu seviyorum, nedensiz seviyorum. karşılık beklemeden seviyorum.
    hiç bana böyle böyle yaptığı için seviyorum demeyeceğim, çünkü onun benim ne kadar yanımda olduğu umrumda değil,
    ona olan sevgimi ne azaltır, ne çoğaltır.
    biliyorum ki hep yanımda ve hep öyle olacak ama olmasaydı da bu kadar severdim,
    eminim.
    hayatımda hiçbir şey yolunda değil aslında, hep en yakınım olduğuna inanıdığım bi' o var.
    diğerlerinin gidebileceğine inanıyorum ama ayşenur gitmeyecek, biliyorum.
    her neyse, çok uzattım.
    sadece seni ne çok sevdiğimi bil istedim aşk, doğum gününü unutmuş olduğum için özür dilerim ama biliyorsun beni işte.
    sadece doğum gününde değil, hep aklımdasın. o yüzden aklına geldiğin ilk kişi hep ben olacağım, emin olabilirsin.
    bi'tanemsin ve aynı zamanda her şeyim.
    çelişkilerimin prensesi olabilirsin mesela. :p
    iyi ki varsın dostum, nice birlikte yıllara.. nice 3,4,5 yıllara..
    daha fazla anlatmıyorum,
    anlarsın.​

8. ~KumsαL~

Sen ne mükemmel bir dostsun mesafeleri hissettirmeden sadece sevginle beni çok mutlu ediyorsun.
    Bu herkesin yapabileceği bişey değil sanırım çünkü kimse mesafelere rağmen en yakınım olmayı beceremedi.
    Kimse ağladığım zaman beni susturamadı,sinirlendiğim zaman yatıştıramadı,mutluluğumu paylaşmadı.
    Sen hayatımdaki en özel insansın. Herkes bi menfaat peşinde senin böyle bişey düşünmen sözkonusu bile olamaz
    Hayatıma girdiğinden beri senin pozitif konuşmaların ses tonun ukalalığın egoistliğin şebekliğin sayesinde daha mutluyum daha fazla özgüvenim var.
    Resmen aileden biri gibi oldun sen ya. Mesaj geldiği zaman Almi mi diye soruyorlar.
    Yakın arkadaşlarım kıskanıyorlar bi derdim olduğunda ilk sana anlatıyorum diye. Burdakilerin içinde fesatlık var hepsi kendini düşünüyor. Biz iyiki varız dostluk kavramını hatırlatıyoruz insanlara. Ben hiç kimse üzüldü diye ağlamadım ama mevzu sen olduğun zaman iş değişiyor içimde bi acı hissedebiliyorum. Bu bile dostluğumuzu destekliyor.
    Neyse benim doğum günümü unutmana kızmadım ama insan sevdiği insana kırılırmış işte. Sonra hemen geçti kırgınlığım çünkü bana en iyi gelen varlık sensin. Beni mutlu eden birine kırgınlığım nasıl uzun sürebili?
    Günlüğümde yer aldığın için sana teşekkür ederim bu ciddi anlamda mutlu ediyor. Seni çok seviyorum !

9. ~KumsαL~

Sevimsiz günlüğüme merhaba.
    Evet bugün çok sevimsizsin. Ya da kendime olan öfkemden dolayı herşey sevimsiz geliyor.
    Sürekli gülümsemek zorunda mıyım? Moralim bozukken bile mutlu görünmek zorunda mıyım?
    Kızıyorum kendime beni üzen insanları kırmamak için sustuğumdan dolayı.
    Neyse daha fazla söylenmeye gerek yok.
    Oldukça yorucu bir gündü ve şuan başım ciddi anlamda çok ağrıyor.
    Ağrı geçmiyor başımı sağa sola çarpmak istiyorum. O kadar çok ağrıyor.
    Biraz susup uyumalıyım sanırım.
    Bu kadar yeter tekrar gelirim. ​

10. ~KumsαL~

Sabahın bu saatinde daha uyumak için vaktim olduğu halde neden uyandım ve uyuyamıyorum?
    Derste uykum gelecek sonra ya bide bugün cuma günü girdiğim rezalet sınavın sonucu gelecek açıkcası yandık.
    Bir müddet babamın gözüne görünmesem daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.
    Sınava kaldı 20 gün psikolojim altüst kafayı yemek üzereyim.
    İkinci senem olmasının etkileri sanırım.
    Şimdi susup babamın doğum günü için neler yapılabileceğimi düşünmeliyim.
    Gittim ben.​

11. ~KumsαL~

Ahh,unutmuşum artık şu forumu aklımda hep güzel anılar var,güzel dostlar edindim.
    Yanımda olsa o kadar samimi olamayacağım insanlarla tanıştım daha önemlisi hiç kimsenin çıkarı yok.
    Aklıma gelmişken biraz günlüğüme içimi dökeyim de forumun varlığını unutmayayım dedim.
    İç dünyama gelecek olursak yine bi melankoli söz konusu.
    Ya arkadaş bi günüm bi günümü tutmuyo bi gün manyak gibi mutluyum bi gün sabaha kadar oturup ağlıyorum.
    Sebep belli aslında ama bencil olmayagörsün bencil olunca insanın hayatını böyle etkiliyor.Mantıklı bi yanı olsa içim yanmayacak vallahi.
    Okulda hızını kesmeden bütün sinir bozucu haliyle üstüme geliyo yakarım bu okulu delirtmeyinn!:dişinya:
    içimi ne güzel karartmışım ya.Bi çikolatayı hak etmişim demek ki.
    bi 4-5 ay sonra tekrar gelirim . :bgüle:

12. ~KumsαL~

Ya mutluluktan uçarak geldim şu konuya.
    Dün resmen kalbim ağzımdaydı. O kadar mutlu ve heyecanlıydım.
    Şu bayram gelsin de kalbimi ağzıma getirecek kadar yine mutlu heyecanlı olayım.
    Sarılmanın ne kadar anlamlı,önemli,huzur verici olduğunu ilk kez dün anladım.
    Aslında dün anladığım birçok şey var.
    Mesela insan huzuru hissettiği adamın yanında tamamlanıyor.
    Ona sarılmadan eksikmişiz yahu.
    Ömrümde yapabileceği en değerli sürprizi yapan adam hayatımda iyiki varsın!
    Her olana bitene rağmen hiç bişey değişmedi işte yine beraberiz.
    Hemde 616 gündür.
    Ya ama tabiki hissettiklerimin devamını yazmayacağım sadece kendime saklayacak kadar önemli hissettiklerim.

Bu Sayfayı Paylaş