-Clємєηтιηє

'Üye Günlüğü' forumunda -Uηdoмıel- tarafından 28 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. -Uηdoмıel-

-Uηdoмıel- <font face="Tahoma"><font color="Black">Birbirimiz

Merhaba günlük. Artık moralim bozuk değil. Çünkü kimse yetiştirememiş sınavı. Puanlar düşecek diyorlar. Bilmiyorum ne kadarı doğru. Umarım düşer.
    Bu arada haftada 31 saat İngilizce görüyoruz. Kafayı yemek üzereyim. Yarın yine etüt var ve bilmem kaç saat İngilizce dersi..
    Aa birde 2 tane yazılım var. Ama ben bunlara bugün okulda çalıştım. Çünkü Seroş burada. Dedim şimdi eve gidince çalışamam. Okulda bakayım az. İşe de yaradı sanırım. Aklımda kaldı birkaç bir şey. Öyle yani. Mutluyum ya. Her şey şu an tam olması gerektiği gibi. Ne eksik ne fazla.
    Neyse test çözmem gerek.
    Hoşçakal günlük.

2. -Uηdoмıel-

Merhaba günlük. Sonunda burnumu deldirdim.
    Ama aslında bugün hiç aklımda yoktu. Burnunu deldiren bir tanıdığa sordum nerde deldirdin diye.İşte onun deldirdiği yer kapanmış o yüzden başka bir yere yönlendirdi beni. Oraya gittim, kapalıydı. Bir yere sordum ama orası pek tekin bir yer değildi. Sonra bir gümüşçüye girdim. Sordum işte nerede deldirebilirim diye. Aslında bugün deldirmek için sormuyordum. Sadece nasıl deliyorlar nasıl bir yerde deliyorlar falan merak ettiğim için arıyordum. Neyse orda, şuradaki eczane deliyor dediler. Oraya gittim adama deliyor musunuz dedim, nasıl deliyorsunuz felan dedim :D Bazıları küçük bir boru sokup yapıyorlar da o bana hep korkunç gelmiştir. Neyse adam anlattı falan. Durdum durdum Aslı ile Habibe vardı yanımda onlara baktım, sonra adama döndüm tamam deldiriyorum dedim.
    Ben bile şaşırdım. :p Şimdi de hafif sızlıyor umarım çok yara olmaz. Yara olacak biliyorum o Allah'ın emri zaten de :p Of öyle ya.
    Pazar, Doctor Who; Pazartesi, Game of Thrones varrrr.
    Yaşasınnnn ya çok mutluyum başlıyorlar sonundaaa. Game Of Thrones'un da kitabını okumak için ölüyorum ama başladığımda tutamıyorum kendimi.
    Bide baya var onun da kitabı. Dizisiyle idare ediyorum onun için.
    Neyse Supernatural izleyeceğim azcık.
    Hoşçakal Günlük.

Bu nasıl güzel bir şarkı ya.

3. -Uηdoмıel-

Şu an BBC'de Doctor Who var (ya da yeni bitti) ve ben izleyemiyorummm. Netten bulamadım bir türlü canlı yayın. :( Yarın dizimag'a gelecek ama dayanamayacağım ya izlemek istiyorum bir an önce. Kaç aydan beri bekliyorum. :( Pazartesi de Game of Thrones var ohh ya benden iyisi yok valla. :ayhh:
    Burnum haricinde her şey güzel. İltihap kaptı da. Acıyor. Ama olur o kadar ya. Bana alerji yapıyor zaten bunlar doğaldır. Ama umarım çok kötü olmaz. :sorry: Herkes çok beğendi, çok yakışmış dedi. :oley: Kapansın istemiyorum o yüzden. :huh Öyle işte günlük. Yarın da Handelere gideceğim. Ne zamandan beri çağırıyor annesi felan. Özledim bende onlara gitmeyi. Sınav yüzünden fırsat bulamıyordum bir türlü. Ama yarın gidebilirim.
    Hoşçakal günlük.

4. -Uηdoмıel-

School's out for summer, school's out forever, school's been blown to pieces
    No more pencils no more books no more teacher's dirty looks yeah
    Out for summer out till fall we might not come back at all
    School's out forever school's out for summer
    School's out with fever school's out completely

5. -Uηdoмıel-

[​IMG] [​IMG][​IMG]

Yeni aşkıma merhaba de günlük. Adı Alexander Skarsgaard. Ve ve ve o çok tatlı ya. True Blood izleme sebebim (Çoğu kişinin olduğu gibi) :p

Sınav başvuruları başladı. Yabancı dilin yanında sözel sınavına da gireceğim. Belki Sinema Televizyon ya da Film Tasarımı felan tutar. :p Gerçi Hiç çalışmadım sözele hiçbir şey bilmiyorum. Büyük ihtimal barajı bile geçemem ama olsun deniyim bi kendimi. :p İstanbul Üniversitesinde de bu sene Çin Dili ve Edebiyatı bölümü açılır umarım. Önceliğim tabii ki de Ankara olacak ama eğer orası olmazsa İstanbul olsun isterim yani. Neyse öyle işte. Gidiyorum ben hoşçakal günlük.

6. -Uηdoмıel-

Dursun burada. Gelir arada izler, gülerim. :p

7. -Uηdoмıel-

Ama çok güzelsin.

Just give me a reason,
    Just a little bit's enough
    Just a second, we're not broken
    Just bent we can learn to love again.
    Oh, it's in the stars,
    It's been written in the scars on our hearts
    We're not broken
    Just bent we can learn to love again.

8. -Uηdoмıel-

Friends..Friends..Friends..
    Nasıl güzel bir dizisin ya ! Eski olman ayrı bi güzel. HIMYM felan hikaye Friends şahane. :p Neyse.
    Bugün Iron Man 3'e gidecektik Ela ile. Halam geldiği için gidemedim. Neyse akşam 5te felan Ela ile konuşuyorduk ben 18.30 seansına giricem sende gel dedi. Bir baktım çarşıdayım. :p Film çok iyiydi ya çok beğendim. :cool Tavsiye ediyorum herkese. :tb: Öyle ya anlatacak bir şey bulamadım gidiyorum ben. :p

9. -Uηdoмıel-

Hey günlükk.
    Nasıl yorgunum anlatamam. Aslında hiçbir şey de yapmadım oturmaktan başka ama bilmiyorum sürekli uyuyasım, yatasım var. :p Düğün vardı c.tesi günü tabii cuma da eğlence. Ordaydık işte annemler erken döndü ama biz arkadaşlarla kaldık. Sabaha karşı 4.30ta evdeydik çocuklar getirdi ama Eceyle 5.30ta anca eve girebildik. :p Kapıyı çalıyoruz yok kimse açmıyor. Kapıyı açmaya çalışıyoruz kapı da açılmıyor. Dedik şimdi uyandırırsak korkarlar bari azcık oturalım da öyle gireriz. Oturduk balkonda güneşin doğuşunu izledik. :D Sonra baktık üşüyoruz artık yapacak bir şey yok dedik ve annemi aradık o açtı kapıyı. :p Güzeldi ya eğlendim baya. Sıkılmıştım ne zamandır evde otur otur.
    Aaa bu arada 45 gün devamsızlık hakkı getirmişler sağ olsunlar. Okulun kapanmasına kalmış 20 gün 45 gün devamsızlık hakkı veriyorlar. :D Biraz geç oldu ama neyse demiyorum bir şey. Yarın bi gideyim de şu dilekçe felan o olayları ayarlıyım. Bidaha da gitmeyeceğim zaten. Yaşasın. :oley:
    Bu arada mezuniyete gidecektim. Sonra hocayla tartıştık bende paramı geri aldım misafir olarak gideceğim ama yinede. O parayı onlara yar etmem. :p 6sındaymış bizimki de. Elbisem ayakkabılarım hazır zaten. Öyle yani neyse. Ben gidip oje süreyim. Aaaa bu arada Takdir alıyorum günlük. İnanması zor ama gerçekk. :p Nasıl oldu bende anlamadım. Bi tarihim bide dinim 4. :p Gerisi 5. Böyle karne görmeyeli 4 yıl olmuştu valla. Lise 1 karnemi gördükten sonra lisede kalacağımı düşünmüştüm ama sağ salim kalmadan bitirdik şu liseyi de. :) Neyse gittim bu seferr.
    Hoşçakal günlük.

10. -Uηdoмıel-

Çok güzel bir şarkısın. O yüzden dur burada.

11. -Uηdoмıel-

Hoşçakal günlük !​

12. -Uηdoмıel-

Ah selam günlük.
    Bu aralar mezuniyet mezuniyet dolaşıyorum. :D Geçen bizimki vardı. Baya güzeldi çok eğlendik. :D Bugünde bizim burada lise var arkadaşımla oraya gittik. Arkadaşımın mezuniyetiydi. Onda da eğlendik baya.
    Ah günlük bir çocuk var burda çok tatlıııı. Niye bu kadar tatlı oğlum bu çocuk. :D YGS günü ablam tanıştırmıştı bizi. O zamandan beri görmüyordum. O da o liseye gidiyor. Onu da görmüş oldum. :p Hatta bir ara durdum çocuğu izledim valla ne yalan söyliyim. :D Ben bir ara sahneyi izliyordum gülüyordum o da tam önümden geçerken baktı bana güldü tamam mı fark ettim ama sahneye bakıp gülmeye devam ettim (salak kafam!) sonra anladı herhalde sahneye baktıgımı hiçbir şey olmamış gibi önüne döndü. :p Bazen çok salak olabiliyorum. Fırsatları değerlendirmiyorum. Kafamı bir yerlere vurmakk istiyorummm !
    Neyse ben gidip azcık daha salaklığıma yanayım günlük. İyi gecelerrr ! :p

13. -Uηdoмıel-

Sen nasıl güzel bir dizisin ! Bittiğine hala inanamıyorum. Bi 10 sezon daha olsa hiç sıkılmadan izleyeceğimden eminim.
    Şaka gibi ya gerçekten bitti. Bitirenler baştan izlemeye başladım müthiş derlerdi de inanmazdım. Sanırım bende başlayacağım çünkü gerçekten mükemmel. Ya hala inanamıyorum. :sorry:
    Bence herkesin izlemesi gereken bir dizi. İzleyince hak vereceğinizden de eminim.
    Kaçırmayın ve başlayın.
    Hoşçakal günlük.​

14. -Uηdoмıel-

Veeee yarın büyük gün günlük.
    Bugün sözel sınavına girdim. Hiç çalışmadan. Sorular o kadar basitti ki ben bile yaptım günlük. Bi Psikoloji tayfası problemdi. Hayatımda psikoloji sorusu mu görmüşüm. Bir dilci ne anlar ondan. :p On saat soruları okuyup anlamaya çalıştım felan çok komikti. :p Mantık yapıyım dedim benim bildiğim mantıkla pek bir alakası yokmuş meğer. :p Öyle işte. İngilizce sınavı da kolay olur inşallah desem o zaman herkes yapar. Zor olsa bu sefer desem kimse yapamaz :D İngilizcecimizin dediği gibi sınav zor da olsa kolay da olsa s.çtık. :p Bi yandan yanımda kitaplar reduction, time clause felan bir şeyler çalışıyordum. Kelime ezberlemeye çalışıyorum felan son gün ya tutuştuk azcık. :p Ama bugün sınava girdiğim yerle yarın gireceğim yer aynı o yüzden çok şanslıyım. İyi ki girmişim şu sözel sınavına. :p Edebiyata da gireceğim. Ona hatta çalışmayı düşünüyorum. Bakalım.
    Bu aradaaa ben ne karar verdimmm. Eğer Çince kazanırsam açıköğretimden işletme okuyacağım. Gerçi Rusça olsa da okuyacağım ya da başka bir dil. :p Ama Çince olur umarımm ya çok istiyorum günlük öyle böyle değil. Hatta Ankara'yı pek istemiyorum artık Kayseri istiyorum. Öyle yani. Bana şans dile.
    Hoşçakal günlükkk.

15. -Uηdoмıel-

Merhaba günlükk.
    Bugün sonuçlar açıklandıı. Bu seneden umudu kesmiştim açıkçası. Ama sonuçları görünce şok oldum. Ankara-Sinolojiye rahatlıkla giriyorum sanırımm. Nasıl mutluyumm anlatamamm. Kaç yıldan beri istediğim şey buydu. Ve sanırım başardım !
    Şu tercihleri de bir yapalım açıklansınn. O zaman daha da mutlu olacağım inşallah.
    Şimdilik hoşçakal günlük.
    :bgüle:

16. -Uηdoмıel-

Hey günlük ! Bugün saçımı kestirdimmm ve boyattım (yani azıcık) ama çok hoşuma gitttiiii. 1. sınıftan beri saçımı bu kadar kısa görmemiştimmm. :p Saçlarım hep belimdeydii. Şimdi saçımın arkası çok kısaa toplanmıyor bilee. Öyle yani çok mutluyummm Jo. Bide bu fönlü hali. Umarım saçımın kendi haliyle de güzel olur. Malum dalgalı saçım. Ama çok kötü olacağını düşünmüyorum. Neyse bi bakalım. :p

Gittim ben / Hoşçakal Jo.

17. -Uηdoмıel-

Günlük çıldırıcam. Korece ile Çince arasında kaldım. Ve sinirden ölücem yakında. Karar veremiyorum hangisi daha iyi diye ya. OF ! Birisi diyor Korece birisi diyor Çince. İlk sıraya ne yazıcam ben :sorry: Aslında tercihleri yaptım çoktan. 15ine kadar sonmuş.Değiştirebilirim yani. Bi rehberlikçiyle konuştum. Korece iyi dedi. İlişkilerimiz iyi onlarla zart zurt bir şeyler dedi bende tamam dedim ilk sıraya onu yazdım. Ama şimdi bizim dershanedeki hoca Korece iyi değil demiş.
    Ne yapıcam ben ?​

18. -Uηdoмıel-

Connected'da bir anonim önerdi bu şarkıyı. Ve hastası oldum.

Stop me
    Say you wanna stop me
    Say you wanna stop me now!
    But I'm leaving
    Yes I'm gonna leave you
    Yes I'm gonna leave your life
    If it's just 'sorryI don't want your sorry
    I don't want your sorry now

19. -Uηdoмıel-

Ya o kadar güzelsin ki..

Angie, you're beautiful, but ain't it time we said goodbye
    Angie, I still love you, remember all those nights we cried
    All the dreams we held so close seemed to all go up in smoke
    Let me whisper in your ear
    Angie, Angie, where will it lead us from here..

20. -Uηdoмıel-

Sıradaki kitabıma merhaba de günlük !
    Dün aldım bunu bide Gece Nöbeti'ni. Beğenirsem diğerler kitaplarını da alırım.
    Ablama gittiğimizde 10 günde 8 kitap bitirdim günlük. Daha okurdum da ablamlarla da vakit geçiriyim az dedim. :haha Ama napıyım yeni kitaplar almış bir sürü okumasa mıydım :utan: Bide öyle bir şey ki kitabı bırakıyorum dizi izleyeceğim ya da film, izleyemiyorum. Aklım kitapta kalıyor.
    İlkokulda sevmezdim kitap okumayı, ortaokulda sevmeye başladım. Ve şimdi tapıyorum. :p
    Bide kitap ayracı biriktiriyorum ben. Arkadaşlarım hep kitap ayracı alıp getiriyorlar. Ne tatlı :ayhh:

Eski şarkılarda hayat var !

Bu Sayfayı Paylaş