-Clємєηтιηє

'Üye Günlüğü' forumunda -Uηdoмıel- tarafından 28 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. -Uηdoмıel-

-Uηdoмıel- <font face="Tahoma"><font color="Black">Birbirimiz

You could be happy, i hope you are
    You made me happier than i'd been by far
    Somehow everything i own smells of you
    And for the tiniest moment it's all not true
    Do the things that you always wanted to
    Without me there to hold you back, don't think, just do
    More than anything i want to see you go
    Take a glorious bite out of the whole world

2. -Uηdoмıel-

Akşam Haleyle dışarı çıkmıştık. Ulus da vardı. Halenin bir arkadaşı öyle tanıştık. Hep birlikte oturuyorduk Anıt Parkta. Bizim hemen dibimizde orası. Ramazan eğlencesi felan oluyor işte. Stantlar felan kuruyorlar böyle neyse işte. Canlı müzik vardı. Onu dinliyorduk. Sonra Hale'nin gitmesi gerekti. Bende Ulusla kaldım Serenay'ın gelmesini bekliyordum. Sonra Seroş geldi. Geçtik yine oturduk ikimiz çimenlere. Oturdum ÖSYM'nin sitesine baktım. Sonuçlar açıklanmamış daha. P.tesiden beri insanlar sürekli bugün açıklanıyor bugün açıklanıyor diyip duruyorlardı. Artık açıklandı diyenlere inanmıyorduk yani. Sonra saat 00.00 oldu. Bi baktık herkes arıyor dedik noluyor. Meğer sınavlar açıklanmış. Hemen telefonlardan girdikk. İlk Serenay baktı. Ankara Üniversitesi diye bağırdıı kalktımmm kocaman sarıldıkkk bir yandan bağrıyoruz yaşasınn diyee. Sonra ben baktımm. Ankara Üniversitesi yazısını gördüğüm an serenayla daha sıkı sıkı sarıldık ve Ankaraaa diye bağırdımm. Sonra etrafa bi baktıysam herkes bizi izliyorr. :p Aman hiç de umrumda değilll. :) Sonra teker teker aradık herkesi ablamları annemleri felan. Meğerrr Hale, İlkin, Şeyma, Ela daa Ankara'yı kazanmışş. Hatta İlkinle aynı bölümdeyizz. Ece desen zaten ordaa. Ya sevdiklerimin çoğu ordaa. O yüzdenn o kadarr mutluyummm kiii. Nisa da Boğaziçi - İngiliz Dili ve Edebiyatı kazanmışş. Çok mutlu oldumm çünkü gerçekten hak ediyorduu. :sss Nisayla planlarımızı yaptık zatenn. Nisa otobüsle; Oğuz, Nuri, İrem de hızlı trenle Ankara'ya gelicek buluşucaz süreklii. :p (inşallah)
    Öyle yani. Nasıl mutluyumm anlatamammm. :ayhh:
    Artık rahat bir uyku çekebilirim günlük.
    #Hoşçakal

3. -Uηdoмıel-

Kitap aldım bugün yine 2 tanee. "Çırak" ve "Kilitli" diye. Kilitli nasıl bir seri bilmiyorum. Dedim şimdilik bunu alıyım beğenirsem devamını da alırım diyee. :tb: Şu Falling Skies dizisi biterse başlayacağım bir ara onlara da. Öyle iştee gittim günlükk.
    #Hoşçakal

4. -Uηdoмıel-

Merhaba günlükk. 2 ay olmuş sana yazmayalı. 2 ayda neler neler değişti. . Neyse sana anlatmayacağım şimdi onları. Sadece mutluyum huzurluyum bunu bilsen yeter günlükk. Ah bide Ulus'u bil tabi. :utan: Neyse Ulus'u da anlatmayacagım sana. Sana sadece merhaba demeye iyi olduğumu söylemeye geldimm. Şimdi de gidiyorumm. Aaa bide durr. Korece güzel gidiyor günlükk. Eğlenceli biraz zor ama olsun o kadar. :p Neyse şimdi gidiyorumm işte. :p
    #Hoşçakal günlükk

5. -Uηdoмıel-

Merhaba günlük. Sana uzun zamandan beri uzun uzun şeyler yazmıyorum. Artık zamanı geldi sanırım çünkü içimde tutmaktan çok yoruldum. Sürekli düşünmek ama kimseyle konuşamamak derdini anlatamamak o kadar kötü ve zor ki.
    Hani kimseye güvenme derler ya çok haklılarmış günlük. Ben daha yeni anlıyorum bunu. En yakınım dediğin kardeşim dediğin insanlar sana tahmin bile edemeyeceğin acılar verir. O benim en yakınım o asla yapmaz demeyeceksin. Çünkü yaparlar. Ve umurlarında bile olmaz. Asla "asla" deme. ne doğru bir sözdür yahu :D Bu aralar tek düşündüğüm bu. Artık kimseye güvenemiyorum. Ondan sonra kimseye arkadaşım bile demek istemiyorum. Onların da aynı çıkmasından korkuyorum. Bu bide sevgilinden ayrılmak gibi değil. Öz kardeşini kaybetmek gibi. Ben hayatımın çoğunu onunla geçirdim çünkü. Benim kardeşimdi resmen. O yüzden çok acıtıyor ya. Herkes yapar o yapmaz diyorsun ama aslında yapmaz dediklerinden korkacaksın günlük. Şimdi yüzünü bile görmek istemiyorum. İçimde ona karşı öyle bir öfke var ki.. Bunun geçeceğini hiç sanmıyorum. Onu birdaha görmek de istemiyorum. Artık hayatımda Serenay diye birisi olmayacak günlük. Artık hayatımda dostum dediğim birisi olmayacak.

Hoşçakal günlük ve unutmadan
    #Kimseyegüvenme.

6. -Uηdoмıel-

Merhaba günlükkkkk.
    Nasılsınn ? Ben iyiyimm. :p
    Bugün ne güzel Tandoğan'a gidecektik arkadaşla ama çok kalabalık olur diye gitmedik keşke gitseydik ya :sorry: Ama 10 Kasımda Anıtkabir'e kesin gidiyoruz. :)
    Bu arada gitar ve vurmalı çalgılar kursuna gidiyorum. Arkadaşla vurmalı çalgıları bateri sanıp gittik bi baktıysak darbukaymış. :p Sadece biz değil gerçi baya var bateri sanıp gelen. :p Bir sürü çalgı var ama o seçildi. Başka aletlerle birlikte çalıyoruz çok eğlencelii oluyorr ya :p Şimdi darbuka alacağım işte hahaha :RZ:
    Öyle işte anlatacak bir şey de bulamıyorum artıkk. Anlatasım gelmiyor daha doğrusuu.
    Bu arada Uluscan ile her şey çok güzel gidiyor günlük uzak olmamız dışında tabi. :) Umarım böyle devam ederrr. :ayhh:
    Gittimmm
    #Hoşçakal günlük.

7. -Uηdoмıel-

Fell in love with my lover
    In the morning
    Or maybe I fell
    Long before you
    Now I wonder
    What lovers are missing
    And how the name seems to
    Mean passing through

8. -Uηdoмıel-

안녕하세요 günlük.:p
    Vizeler başladı haftaya 3 günde 7 tane sınavım var ne yapacağımı bilmiyorum. Tırsıyorum açıkçası 5 tanesi Korece dersler zaten. Ne öğrendik ki yahu neyden yapacaklarsa sınavı :sessizol: Daha özneleri öğrenmeden cümle kurmayı öğrendik dersler karışık olduğu için bir ordan bir ordan bir şeyler öğrenip duruyoruz. :p Biz siz demeyi bilmiyorum mesela :haha Neyse bana şans dile canım.

안녕히 계세요 :bgüle:

9. -Uηdoмıel-

Heyt ben geldim. :p
    Ay çok sıkılıyorum bu aralar ya. Sürekli yurttayım. Dışarı çıkasım da yok. Hava buz gibi. Bugün bir değişiklik olsun dedik sinemaya gittik Açlık oyunlarına. 1.sine göre çok iyiydi ama kitabına göre kötüydü tabi :) Beğendim ama olmuş bu. :p Son 1 sınavım kaldı o da cuma günü sonra Düzce'ye gideceğimm. Ulus'a gideceğimm :oley: Özledim yahu. Kendime izin verdim birde çarşamba döneceğim inşallah bir aksilik çıkmazsa öyle bir düşüncem var yani bakalım hayırlısı. :p Neyse öyle yani gittim ben. :p

10. -Uηdoмıel-

Yarın evime gidiyorum nasıl mutluyum anlatamammm. :oley: Son sınavıma da gireceğim ve sonra ocağa kadar boşum Allahım nasıl güzel bir his bu yahu :p Ders çalışasım yok ama hiç ya. :sorry: Kalmasam bari. :p 3 ortalama yapamazsam Kore'ye gitme şansım baya düşüyor. Neyse artık yarın olsun da bi. :p
    Yarın sana evimden yazacağım.
    #Şimdilik hoşçakal günlük.

11. -Uηdoмıel-

Heeyyoo. Evimdeyim sonundaa. 5te geldimm Uluscan aldı terminalden. :tb: Açlıktan ölüyordum o yüzden hemen bir şeyler yemeye gittik. :p Mmm nasıl özlemişimm ya. :sorry: Uzak olunca çok kötü oluyor ya insan yaşamadan anlayamıyormuş bunu fark ettim. :p Neyse işte..
    Eve geldim sonra bir de bi baktım Banu ablam evde. Beni 1 hafta boyunca kandırdılar. :p Güya geçen hafta Bahar Ablam Düzceye geldi sonra da Banu ablam da onunla birlikte İstanbul'a gitti. :p Meğer ne Bahar Ablam buraya gelmiş ne Banu ablam İstanbul'a gitmiş. :p Bende üzülüyordum kimseyi göremeyeceğim diye. :p Çok güzel oldu ya sürprizleri sevmeye başladımm. :ayhh:
    Öyle yani evimdeyim, mutluyum günlük.
    Ve şimdi de gidiyorum.
    #Hoşçakal.

12. -Uηdoмıel-

5 gün ne çabuk geçti ya yarın gidiyorum. :sorry: Yılbaşında gelebilirsem geleceğim işte bakalım.. Günlerdir hep sevdiklerimleyim. O kadar güzeldi ki. Çok özlemişim hepsinii. :ayhh: Neyse gideyim de valizimi hazırlayayım.
    Hoşçakal günlük / Hoşçakal ev :bgüle:

Bu şarkı çok hoşuma gittii.

13. -Uηdoмıel-

Sabah başladım şu kitabı okumaya ve kaldı 40 sayfam. Ağlamaktan okuyamıyorum resmen kitabı. Tamam diyorum devam edeyim okuyayım diyorum bir cümle okuyorum yine ağlamaya başlıyorum. Devamını çok merak ediyorum ama kendimi az toparlayayım ondan sonra okumaya çalışacağım tekrar. Öyle yani paylaşayım seninle de istedim..
    Neyse gittim
    #Hoşçakal günlük.

14. -Uηdoмıel-

Resmen Pınar ağlasın diye kitap yazıyor bu insanlar. :rüya Yine ağladığım bir kitap daha. Dün akşam aldım işte bugün 5-6 gibi bitirdim kitabı. :p Ve finallerim başlıyor haftaya. Akıllanmayacaksın Pınarrr. :sessizol: Diğer kitabını da alacaktım da bu sefer hiç çalışamam diye almadım. Finallerim bitsin bir sürü kitap alacağımmm bir sürüüüü :ayhh:
    Neyse gideyim de tarihe çalışayım. :sessizol:
    #Hoşçakal günlük.

15. -Uηdoмıel-

Yeni kitabıma merhabaa dee. Dün çıktım yine 2 kitap aldımm. Biri bu diğeri "Sevgilimden Son Mektup" diye bir kitap yine Jojo Moyes'un bir kitabı. Bunu bitirdikten sonra ona başlayacağım. Haftaya da Kitap Fuarına gideceğiz ordan da güzel güzel kitaplar alırımmm ohh misss. Yaşasınnnn :oley: Neyse gidip okumaya devam edeyim benn.
    #Hoşçakal günlük.

16. -Uηdoмıel-

Bukre - Kahraman Tazeoğlu
    Sabah Uykum - Ahmet Batman
    Soğuk Kahve - Ahmet Batman
    Kürk Mantolu Madonna - Sabahattin Ali
    Tanrının Unutulan Çocukları - Craig Silvey
    Köken - Jennifer L. Armentrout
    Gölgelerin Kanı - Samantha Young
    İntikam - Kristin Cast
    Ateşböceği Yolu - Kristin Hannah
    Psiko-Analist - John Katzenbach
    Kış Bahçesi - Kristin Hannah
    Böğürtlen Kışı - Sarah Jio
    Alaska'nın Peşinde - John Green
    Kağıttan Kentler - John Green
    Ateşböceğinin Şarkısı - Kristin Hannah
    Yağmur Sonrası - Sarah Jio
    İçgüdü - Jeremy Robinson
    Zümrüt Yeşil - Kerstin Gier
    Safir Mavi - Kerstin Gier
    Yakut Kırmızı - Kerstin Gier

Ve ve ve işte bunlar alacağım kitaplar daha vardı da adlarını unuttum bir yerlere not etmiştim ama bulamıyorum. Hmm 20 kitap olmuş.. Anlaşılan birkaç ay daha aç kalacaksın Pınar :sessizol: Neyse kaybetmeyeyim diye yazdım buraya Bu hafta sonu kitap fuarına gittiğimde alırım birkaç tanesini. :ayhh: Neyse gidip kelime ezberleyeyimm ben.

#Hoşçakal Günlük

17. -Uηdoмıel-

Merhaba Günlükkk
    Dün D&R kart aldım sonundaa ve hemenn internetten 2 kitap aldımm. Ben Düzce'ye gitmeden gelse barii. :sorry:
    Bu aradaa P.tesi bir aksilik olmazsa Düzcedeyimmmm. :oley: Çok özledim yaaa yeterr artıkk gideyimm bencee. :huh
    Cuma çok önemli bir sınavım var 200 sayfadan sorumluyuz deli gibi kelime ezberlemem gerekiyor ağlamak istiyorum. :sorry: O yüzdennn ben şimdii derse dönüyorum tekrarrr.
    #Hoşçakal Günlük!

18. -Uηdoмıel-

Yeni kitaplarımaa merhabaa deeee günlükk ! İntikam ve Kürk Mantolu Madonna bugün sabah geldi. Sonra kitap fuarına gittik 3 kitap aldımm. :p '12 Eylül Günleri' kitabını sahaftan aldımm. Çok güzell. Diğerleri hiç aklımda yoktu daha önce de görmemiştim sonra aman dedim alayım güzele benziyorrr.
    Sonraaa Ankamall'e geçenlerde gittiğimde Tally Veijl'de bir mont beğenmiştim ama küçük beden kalmamıştı. Sonra araştırdım başka nerde var diye Cepa Avm'de de varmış. Bugün oraya da gittikk. İstediğim mont vardı ama beden yine yoktu sonra başka bir şey denedim. 34 beden bidee tam olduu dedim tamam ben bunuu alıyorumm. Şansıma kalıpları büyükmüş :utan: Kısacası Pınar yine para saçtı saçtı geldi.. 2 gün sonra eve gidiyorum ya ona güveniyorum sanırım. :cool
    Öyle iştee. Bir psikiyatristin Gizli Defterini de bir bitiremedim ya çok sıkıldım. Ama azmettim başaracağım hatta şimdi oturup bitireyim de yeni kitaplara başlayayım. :utan:
    Hadi gittim ben günlük
    #Hoşçakal.

19. -Uηdoмıel-

Yarın evime gidiyorumm. 40 gün sonraa evime yatağımaa aileme kavuşuyorumm sonundaa ! Yaşasınn çok mutluyumm yaaa. Son 2 sınavım kaldıı Türk Dili ve İngilizce. İkisine de çalışmadım yarın onların sınavı var iştee sonra da akşamm Düzceee :oley:
    Çok heyecanlııı. :ayhh:
    Neyseee gidiyorumm beenn. Az kitap okuyayımm sonra da uyuyayımm.
    #İyi gecelerrr Günlükk.

20. -Uηdoмıel-

Pazar günü gidiyorum. Sanki daha dün geldim. Ne kadar da çabuk geçiyor zaman ya. Uluscan'ı da her gün görmeme rağmen özlüyorum. Gideceğimi bildiğimden olsa gerek. Bir an önce yaz gelsin doya doya vakit geçirelim ya. Dün de annesiyle tanıştım şaka gibi. Ölüyordum heyecandan.
    Eve dönüyorduk arabayla sonra annesi aradı beni de alın dedi. Ben şaka yapıyor sandım. Sonra baktım ciddi.Heyecandan ölüyordumm resmenn. Ama beğenmiş beni :oley: :p Öyle şans eseri annesiyle de tanışmış oldum bana kalsa daha 2 yıl sonra felan anca tanışırdım. :p Öyle işte. Bizim de şaka maka 6 ay oldu. 6 ay 11 gün hatta. :p Bugün bowling'e gittik. Dün arkadaşlarla gitmiştik biz o yetişememişti. Gel bugün de biz gidelim dedim. :p Gittik öylee eğlendik yine dolu dolu güzel bir gün geçirdik. :ayhh:
    Özledim şimdiden yarın da görüşemeyeceğiz perşembe artık :sorry:

Neyse yeter bu kadarr. Hadi gittimm been. :bgüle:

Bu Sayfayı Paylaş