-Clємєηтιηє

'Üye Günlüğü' forumunda -Uηdoмıel- tarafından 28 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. -Uηdoмıel-

-Uηdoмıel- <font face="Tahoma"><font color="Black">Birbirimiz

Merhabaaaa. Grip oldum ben yine ya. Gözlerim felan akıyor. Yeter artık. Daha ne kadar hasta olacağım ben ? :sorry: Pazar günü de gidiyorum zaten.... :sorry: Hiç gidesim de yok. :sorry:
    Yarın da sevgililer günü. Hiç de sevmiyorum şöyle günleri. Hediye aldım ama bunu zaten almayı düşünüyordum sevgililer günü için değil yani. :p O da bende puzzle yapmayı çok seviyoruzz. Hem anlamlı olur diye "Mutluluk Tablosu"nun puzzleını aldım 1000 parçalık. :p Benim çok hoşuma gitttiii. :ayhh: Öyle iştee.
    Bugünlük de bu kadarrr.
    #Hoşçakal Günlük.​

2. -Uηdoмıel-

Merhabaaaa. Bugün yinee merkezdeydimm. Arkadaşlarımlaa görüştümm gitmedenn. Yarın da Uluscan ile görüşeceğiz son son. :sorry: Vedalardan nefret ediyorum. Hiç bana göre bir şey değil. Anında gözlerim doluyor ya. Bide hep beni terminalde o yolcu ediyor. :sorry: Mmm seneye Ankara'ya gelse o da ne kadar güzel olurduuu. Rüyamda Ankara'yı kazanıyorduu. :oley: Hayırlısı neyse o olsun ya. Bir şey demeyeceğim bidaha bu konu hakkında. :p

Akşam 18.30 gibi geldim eve Hale'yi de aldım evden o da benim sevdiğim patatesli börekten yapmış gel dedimm ben de sana elmalı kurabiye yapayımm. Elmalı kurabiye yaparken Hale hızmamı unutup burnumu bir sıktııı kanadıı baya. :RZ: Başta acımıyordu ama şimdi acıyor. Geçer umarım. :p Hasta da oluyor gibiyim ya burnum akıyor, gözlerim yaşarıyor, hapşırıp duruyorum. :p Yeter hasta olmayayım artık ya. :huh Şimdi Ankara da buz gibidir. Al işte gitmemem için bir neden daha. Öyle yani pazara da bir şey kalmadı..
    Neyse gidiyorum ben.
    #Hoşçakal günlük.

Ne(f)eяtiti bunu beğendi.
  3. -Uηdoмıel-

Çok mutluyum. Çok huzurluyum. Uzağız ama hiçbir şey değişmiyor. Sadece özlüyorum çok özlüyorum.

2 gün oldu işte geleli Ankara'ya. Yarın -daha doğrusu artık bugün :p- spora yazılmaya gideceğiz arkadaşlarla. Bugün de onun için alışveriş yaptımm. Lcw'den eşofman aldım Tally Weijl'dan bi tayt aldım çok güzell. :p Bershka'dan da t-shirt aldım. :p Sürekli bir şeyler alıyorum durduramıyorum resmen kendimi. :utan: Perşembe çıkacağım yine alacağım bir sürü şey. Paralarım canım paralarım. :sorry: Ya böyle 1 alana 4-5 bedava olan bir yer olsa :lutfen: En azından aç kalmam :huh Cuma günleri sabahtan Diksiyon kursum c.tesi günü de İngilizce kursum var. Çünkü İngilizce'yi unutmaya başladım. :sorry: Diksiyon kursuna da hep çok gitmek istemişimdir. :p Gideyim de bir sertifika alayım. :cool
    Seneye de işaret diline gideceğim. :p İngilizce kursu bittikten sonra da Almanca kursuna gideceğim. Onu da unutmadan halledeyim bir an önce. Korece Almanca İngilizce çok karışıyor ama ya şu an bile Korece sayıyorum arada Almanca da katıyorum felan garip bir şeyler oluyor. :p Onları ayarlamak lazım bir şekilde. Halledeceğim inşallah bakalım. :p
    Neyse gittim ben.
    #Hoşçakal.​

4. -Uηdoмıel-

5. -Uηdoмıel-

Yarın ne güzel boş günümdüü ama spor var pilates hemde :sorry: Gerçi step daha yorucu. :p Resmen ilk günümden sonra yürüyemez merdiven inip çıkamaz olmuştum ya. :p Stepe gittikten sonra zorlayınca düzeldim ama daha az agrıyor artık. :p Cuma günü de kursum başlıyormuş güzel geçer umarımm. :tb:

Dün Ela ile buluştuk. Lise arkadaşım. Baya gezdik felan sonra kitap aldık. Ben "Böğürtlen Kışı"nı ve "Ateşböceğinin Şarkısı" kitaplarını aldım ama Ela'da unuttumm. :p Haftasonu buluşacağız tekrar alacağım o zaman. :p

Kısacası pek bir şey yok yine hayatımda. O nedenle anlatacaklarım da bitmiş bulunmakta.
    O yüzdenn gittim ben.
    #Hoşçakal.​

Uzun zamandan beri şarkı paylaşmıyordum.
    #Slash ft Adam Levine - Gotten#​

6. -Uηdoмıel-

Meyveli yoğurdumu da yedim mmm benden mutlusu yok şu an. :p Yarın diksiyon dersim başlıyor. Hiç gidesim gelmiyor ya. :sorry: Spor zaten yeterınce vaktımı alıyor ne yapsam bılmıyorum.
    Kore dizisine başladım dün bugün bitti. :p Resmen Türkler izlesin diye dizi yapıyor bu insanlar ya :haha Bizim aradığımız her şey mevcut dizilerinde sağ olsunlar. :p Tek sezon yapıyorlar en fazla 20-25 bölüm. Uzatmıyorlar o yüzden seviyorum. 4. izlediğim dizi bu işte. İlk "Boys over Flowers"ı izledim sonra "Personal Taste" sonra "City Hunter" şimdi de "You Have Fallen For Me" yi bitirdim. Yarın da " You are Beautiful"a başlayacağım. :p Baya anlamaya başladım şaka maka ya. Çok hoşuma gidiyor bu durumm. :p
    Bu arada Kore Günü için hazırlıklara yavaş yavaş başlıyoruz artık. Ben dansa ve yemeğe katıldımm. :p Yemek yapacağım :cool :p Bibimbap, Bulgogi felan yaparız herhalde. :ayhh: Bide sevsem bu yemekleri daha güzel olacak. Ben Kore'ye gidersem aç kalacağım bu gidişle. Kendime göre yemek bulmam gerek. :p Bibimbap yedim bide ramen. Ramen satılıyor zaten her yerde. :p Bibimbap'ı da bi gösteri yapmıştık ilk dönem orda yemiştimm. :p Daha doğrusu iki lokma alıp bıraktım. :tb: Neyse bir gideyim de yenecek bir şey bulurum elbet. :p
    Öyle yani.
    Anlatacaklarım bu kadardı.
    #Hoşçakal. :tb:

#Robbie Williams * Please Don't Die#​

7. -Uηdoмıel-

Kızılay'da yine olay var. Arkadaşım geldi az önce eylemdeymiş o da. Tomayı hiç bu kadar yakından görmemiştimmm diyor. :p Bizim yurt olayların oldugu yere çok yakın Kızılay'da zaten. Hatta geçen sene Gezi Olayları sırasında yurtta camlarınızı kapatın dıye anons yapılıyormuş biber gazından dolayı. Helikopter seslerinden felan uyuyamıyoruz diyorlardı da inanmıyordum. Kaç tur attı bılmıyorum hala dolanıyor lanet helikopter.

Bugün de İngilizce kursum başladı. Resmen A1 kuru ya ağlayacağımmm. Am, is, are görüyoruz. :sorry: Normalde kurumu değştirmeyi düşünüyordum ama hoca hem c.tesi hem pazar olduğunu bide 5 gün devamsızlık hakkımız olduğunu söyleyince kursa gitmekten vazgeçtim. Bide taaaa 22 Haziran'a kadar sürecekmiş. Benim okulum en geç 6 Haziranda bitecek zaten 1 ay kursu mu bekleyeceğim :huh Hoca bu konuyu bilenler erken çıkabilir dedi bide koşa koşa çıktım. :p Sonra da spora gittim işte. Ohh miss. :p Yarın da var 11.30da geldiğimde de yürüyüşe çıkacağız. :p

Öyle yani. Gidiyorum..
    #Hoşçakal.

8. -Uηdoмıel-

9. -Uηdoмıel-

Bugün Dikimevi'ne gidecektik İlkinle akşama doğru. Yani olayların olduğunu zaman. Kızılay AVM'ye doğru yuruyoruz ordan bineceğiz Ankaray'a. Bi baktık bır suru ınsan bıze doğru koşuyor ne oluyor felan derken bı adam Koşun lan koşun dedi neye ugradığımızı şaşırdık sonra başladık koşmayaa. İzmir Caddesine koştuk sonra bir baktık ordan da biber gazı attılar. Kaldık arada. Sonra gaz dagılınca gittik bizde Metronun oraya yaklaşamadık bile biber gazından gözümüzü açamadık resmen. Koştur koştur geri geldik Demirtepe'den binelim dedik. Neyse ki orda bir şey yoktu. Gittik Dikimevi'ne işte sonra geri döndük. Kızılayda indik. Avm'nın ordaki çıkıştan çıkacaktık ki çıkışa yaklaşamadan bir biber gazı şoku daha yaşadık. Geri döndük Güvenpark'tan çıktık her yer birbirine girmiş zaten. Ordan İzmir Caddesine girdik sonra hem yukardan hem aşağıdan biber gazı yedik sıkıştık arada. Apartmana girdik hemen. Nefes alamıyordum çünkü lanet gitsin. Bekledik biraz orda çıktık sonra. Bizim yurdun orda toplanmış herkes orda slogan atıyorlardı girdik bizde alkışlıyoruz geçen arabalar kornalarıyla destek verıyor böyle çok güzeldiiii tabi toma gelenee kadarrr. Sağıma bir baktım toma sıka sıka gelıyor Nasıl koştum bilmiyorum yurtla çok kısa bir mesafe aslında ama ben oraya gıdene kadar yerdım o suyu. Bir ara beni biri bir apartmana soktu ite kaka baya bir kişi girdik kaldık orda. Toma gidince koştum yurda geldim.
    Sonra zaten odadan izledik olayları. Toma geri döndü diğer tarafta daha çok insan vardı oraya sıktılar. Yazık günah ya gerçekten. Nasıl bir acımasızlık bu. :sorry: Yurdun biraz aşağısına barikat kurdular ateş felan yaktılar. Sonra çevik kuvvet geldi bir sürü gaz bombası attı her zamanki gibi yurdun önünde bide... Kaçıştı herkes. Yurttan da sürekli duyuru yapıyorlar camlarınızı kapatın diye. :p
    Herkes beni arıyor Pınar sakın çıkma felan diye. Olayın merkezindeyim çıkmasam da etkileniyorum yine de. Ama ben durur muyum çıkmadan durmam tabi.

Artık bazı insanlar o gözlerini açsınlar da gerçekleri görsünler ya. Bu kadar da kör olunmaz gerçekten. Çevrelerinde olup biteni sorgulasalar azcık hiçbir sorun olmayacak. O zaman anlayacaklar onlar da yanlış bir şeylerin olduğunu yani umarım...

Nur içinde yat Berkin.
    #BerkinElvanÖlümsüzdür​

10. -Uηdoмıel-

Saatlerce dinlediğim şarkılardan..
    Kal sen burda.

11. -Uηdoмıel-

Bugün sonunda Koreli Arkadaşımla tanıştım. :p Bi grup varmış onlar Türkçe öğreniyormuş sınıfımıza Koreli bir kız gelmişti bu grubun kurucusu işte o söylemişti bende adımı yazdırmıştım. Birbirimize yardımcı olmak amacıyla. Adı Jong Inn Park. Az sonra bir metin yazıp yollayacağım o da kontrol edip bana geri yollayacak. :p Bende onun yazdıklarını düzelteceğim. :tb:
    Yarın da dans provası var işte aldık geçen yelpazelerimizi yaptık ilk provayıı. Güzel bir şey olacak gibii. :oley:

Öyle işte.

Şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

12. -Uηdoмıel-

13. -Uηdoмıel-

Merhabaaa. Uykum geldi uyumadan yazayım dedim.Vizelerim başladı. Lanet olsun bu hayat lanet olsun bu vizeler dırımm dırımmm.
    Bu hafta her gün var maalesef. Haftaya da p.tesi 2 tane cuma 1 tane ve sonra bitiyooorr. 1 ay yıne bır rahatlayacagım dıye umuyorumm. Bakalımm. Of anlatacak da bir şeyim yok :D Deli gibi alışveriş yapıyorum. Sürekli bir şeyler alıyorum ne olacak bu halim onu da bilmiyorum. :D
    Bugün okulda kitap standı vardı işte bir yayınevinin kitaplarını satıyorlardı. Ders bitmişti okuldan cıkacaktık ki birden önüme bi çocuk atladıı. :p Bakar mısın kitaplarımıza felan diye kitap diyince hemen koştum tabi. Mitolojiyle ilgili o kadar güzel kitaplar vardıı kiii. Set halinde satılıyorduu. 2 set 430 tl. Çocuklarda da öyle bir çene var ki alıyordum valla az kalsın. En az yarım saat orda konuştuk arkadaşım da vardı bizi ikna etmeye çalışıyorlar bir ara karar vermiştik alıyorduk 1 seti o 1 seti ben alacaktım yarı yarıya ödeyecetik. Sonra vazgeçtik. :p Çocuklar iyi sövmüştür. :haha Ama ne yapayım başta da almayacağımı söylemiştim. :huh :p
    Öyle iştee.
    Kore günü de iptal olmuş bu arada. Günlerim yine boşaldı yani sporu aksatmadan gidebilirim artık. Yarın da gideceğimm. Neyse öyle iştee. Gideyim artık benn.
    İyi geceler günlük.
    #Hoşçakal.​

14. -Uηdoмıel-

Fuardan almıştım bu kitabıı. Kürk Mantolu Madonna'ya kaç kez başladım
    ama bir türlü devamı gelmedi 2. sayfaya geçtiğim an bitiyordu ya.
    Dedim Pınar demek bu kitabın zamanı daha gelmemiş. :p
    Buna başlamaya karar verdim işte sonra. Az önce başladım.
    Güzel gibiydi hemen paylaşayım seninle de dedimm. :tb:
    Onun dışında bir düşüneyim neler oldu..
    Cuma günü sınıfça İzmit'e gittik. Kore fabrikasına gittik.
    Orda bizim okuldan mezun 6 kişi felan vardı onlarla konuştuk.
    Bundan sonra sizin hayatınız ya İzmitte ya da İstanbul'da olacak dediler. :sorry:
    Ben Ankara istiyordum ama burda pek iş yokmuş. :sorry:
    Öyle bir bakalım hayırlısı. :)
    İlkinin arkadaşının ablasının calıstıgı fabrikadaki bir kadın İlkin'in Kore Dili
    okuduğunu duyunca hemen gelsin başlasın 4 binden demiiişş.
    Ama 1. sınıf oldugumuzdan bu pek mümkün değil tabi. :utan: :p
    Kore'ye gideyim artık ya. Heyecan yaptımm. :p
    Ama daha 3. sınıfa çooook var. :sorry:
    Bu arada salı günü Düzce'ye gidiyoruuum. Özledim evimi, ailemi,sevdiğimi..
    Pazar döneceğim. Sonra da haziranda gideceğim işte. :sorry:
    Uluscan'ın da 14 Mayıs doğum günü. Bugün saat aldım ona.
    Gitti yine paralarııımm. Neyse ki indirimdeydii. :utan:
    Öyle işte. Anlatacak daha da bir şeyim yok sanırımm.
    Gittimm ben.
    #Hoşçakal.

15. -Uηdoмıel-

Vay canına sana yazmayalıı 2 ay olmuş. Yazacak bir şeyim de pek yok. Okulum bitti sonunda evimdeyim. Ders de bırakmadım ortalamam da 3.37 :karzma :teytey Onun dışındaa mmm. Burnumdan ameliyat olacağım. Bugün doktora gittim. Kemik eğriliği varmış. Nefes alamıyorum da ben :sessizol: Ramazanda mı yoksa sonra mı olsam onu düşünüyoruz şimdi. Ben bir an önce olsun bitsin diyorum ama bakalım annemler ne diyecek. Başkaaaa bir sürü kitap aldım. Eve geleli 3 hafta olacak ben 11 tane kitap aldım. :haha Annemler artık alma diyor ama dayanamıyorum. Zaten kıyafet almayı yasakladılar. Sinirimi bozdular :huh Vitrinlere bakamıyorum :sorry: Ben de kendimi kitaplara verdim. :ayhh: Bir ara da İngilizce ve Korece çalışacağım da ne zaman işte.. Unutacağım İngilizceyi bu gidişle.. Öyle yani günlük. Haydii görüşürükk.
    #Hoşçakal :bgüle:

Aaa bu arada bu aralar favorim bu. :oky

16. -Uηdoмıel-

Baya olmuş yazmayalı. Anlatayım o zaman.
    Ayın 1inde Uluscan ile 1. yılımızı kuladık. Her şey çok güzeldiii. İnşallah her şey böyle devam eder. :ayhh:
    Ben de kararımı değiştirdim tamamen. Yüksek lisansımı Kore'de yapacağım. Okuldayken gitmeyeceğim yani. Bu şekilde bana getirisi daha fazla çünkü. 2 yıl Kore'de kalmak sıkıntı işte. Ama bir şekilde halledebilirim diye düşünüyorum. Bakalım.
    Haftaya da arkadaşlarla felan hep birlikte Akçakoca'ya gideceğiz ev tuttuk oyle kalacağız. Güzel olacak gibi. :oley:
    Okul da 15 Eylülde açılacakmış. Ama Uyum programı olduğu için 1 hafta sonra gidebilirim rahat rahat. 1.5 ay daha burdayım yanii. Gitmek istemiyorum hiç. :sorry: Of Off. Bak yine dertlendim. :p
    Evde deli gibi kitap okuyup film izliyorum. Ve sürekli sinemaya gidiyorum. Vizyondaki çoğu filmi izlemişimdir. :p En sevdiğim şeyler bunlar o yüzden tatilim on numara geçiyor. :p Ama ameliyat işini hala doktorla konuşmadım gün alacaktım güya. Ah Pınar ah. Neyse dizi izleyeceğim ben. :p Hadi gittim.​

17. -Uηdoмıel-

Ve sonunda burnumdan ameliyat oldum. Hiç akıl karı bir iş değilmiş bunu fark ettim. İnsanlar nasıl zevk için bıçak altına yatıyorlar ? Bunu hiç anlayamayacağım işte. 2 gece kaldım hastanede. Pazar günü yattım hastaneye p.tesi ameliyat oldum. O ameliyat masasında uyanmak ne kadar kötü bir şeymiş Allahım. Herkes sana bir şey diyor ama tepki bile veremiyorsun. Of çok korkutucuydu. Bide su bile içemiyordum. Tek başıma hiçbir şey yapamıyordum. Dün tamponlarım çıktı çok acıdı ama sonra nefes aldım ya unuttum acıyı felan. Ya dedim işte hayat buu. :ayhh: Nefes alamadığım için oldum zaten ameliyatı gerçi şu an da alamıyorum yaraların geçmesi gerekmiş :huh Bi ağız tadıyla nefes aldırmadınız :rüya Geçer umarım en yakın zamanda. Ama en azından su içebiliyorum doya doya. :ayhh: :p Öyle işte neyse hadi gittim been.
    :bgüle:

18. -Uηdoмıel-

Merhabaa günlük.
    Aylar sonra ben geldim. anlatacak çok bir şey var mı aslında yok sanırım. Hayatımda değişiklik olarak tek bir şey var o da yazın 3 aylığına Kore'ye gidecek olmam ! Evett doğru duydun sonunda Kore'ye gidiyorum. Dil kursu için hemde. 3 arkadaş Seul yollarına düşeceğiz. O kadar heyecanlıyız kiii. Ama ailemden ve Uluscan'dan ilk defa bu kadar uzun süre ayrı kalacağım o yüzden biraz korkuyorum. Ama bana çok destek oluyorlar sağolsunlar.
    Site bir değişik olmuş hem güzel olmuş.
    Hayırlı uğurlu olsun ! :)

Ne(f)eяtiti bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş