Formistan'da Yarışma Düzenleyecek Üyelerimizin Dikkatine.

'Yarışmalar' forumunda Lord tarafından 6 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Lord

Lord <b> Bir yere yetişmem gerekiyorsa 2 saat önceden

Öncelikle Merhaba.

Evet Arkadaşlar hassas oldugum,belirtmek istediğim bir konu var. Bundan sonra formistan'da yarışma düzenleyecek olan arkadaşlar yarışma ödüllerini 1 hafta önceden ayarlacaklar ve yarışma bitiminin günü ödülleri yarışma 1.lerine gönderecekler.Üstüne basarak söylüyorum yarışma'da derece alan arkadaşların ödülleri kesinlikle ve kesinlikle bekletilmeyecektir. En geç 1 gün bekletilebilir. Onun haricinde 3 gün sonra veya 1 hafta sonra ödüllerin ulaştırılmasının benim gözümde ve yönetimin gözünde hiç bir değeri yoktur. Zaten o zaman o ödülünde bi önemi kalmaz. Bu şekilde oldugu takdirde güvenirliğini yitirmiş ve yönetimin gözünden düşmüş olur yarışmayı düzenleyen arkadaş.Bu bi nevi sorumsuzluktur yarışmaya giren arkadaşları hiçe saymaktır. Ödüller üyelerimize RAPAEL ve Lord aracılığı ile gönderilecektir. Bu konuda dikkatli ve hassas olmanızı istiyoruz. Umarım yeterince anlaşılmışımdır. Yanlış anlaşılmalara meyil vermemeniz dileğiyle.
    Keyifli Forumlar.

2. Asminâ.

Asminâ. <font face="Tahoma"><font color="Black">''Sen beni

Hassas bir konu,hem yarışmayı yapan kişi bunları düşünmeli. :tb:
    Bilgilendirme için teşekkürler. :)

3. Josh

Josh Member

yarışmayı kazanan direk gönderilcek olsa zaten bu sıkıntı olmaz once yonetıcıyı ordan kazanana cok sacma bence ozaman yarısmayı duzenleyene guvenınız yok ımajı doguyor boyle sıkıntı yasanmaması adına tek yonetıcı secılır yada yarısma bırıncısıne odul dırek gonderılır benım fıkrım bu

4. Lord

Lord <b> Bir yere yetişmem gerekiyorsa 2 saat önceden

Yöneticiyi bulmak,ona ulaşmak bu kadar zor değil, saçma olan geciktirmedir zaten yöneticiye yarışmayı düzenleyen ulaşırsa böylece yarışmada dereceye girenler beklememiş olur yeterki yöneticiye ulaşılsın.Yarışmayı düzenleyenler Yöneticilere ulaştılarda biz mi göndermedik. Evet güvenimiz yok ben açık ve net söylüyorum internet ortamında babamın ogluna guvenmem. Tanımadıgım insanlara hiç güvenmem.Üyelerimizin güvenliği bizim için çok önemli. 11 senedir bu işlerin içindeyim insanların leb demeden leblebi demek istediklerini çok iyi anlıyorum. Karşındaki insanlara insanın saygısı olursa kendisinede saygısı olur. Ve bizim yönetimimizde insanlara saygı,sevgi,hoşgörü çok iyi durumda.Bu konuyu fazla uzatmaya gerek görmüyorum. Ödüller yönetim aracılıgı ile gönderilecektir.

5. -Luiпє.

-Luiпє. <font face="Tahoma">Gerçekten de insanın hayatta k

Özen gerektiren bir husus , bilgilendirme için teşekkürler Tuncay :tb:

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş