Küçük Sırlar - Bölüm Özetleri

'Biten Diziler' forumunda 'BERRAK tarafından 9 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

 1. 'BERRAK

  'BERRAK <font face="Tahoma"><font size="1">İnsanların hakk

  Katılım:
  30 Mart 2011
  Mesaj:
  32,848
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Okul Öncesi Öğretmeni
  Şehir:
  мαямαяα
  1.Bölüm Özeti

  Pırıltılı, göz kamaştırıcı ve baştan çıkarıcı bir dünya… Ve o dünyanın karanlıkta kalan yüzü; ihanet, yalan ve oyunların en tehlikelileri…


  Kanal D’de 14 Temmuz Çarşamba günü, yapımını Tim's Productions’un, yapımcılığını Timur Savcı'nın, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu'nun üstlendiği, senaryosunu Nükhet Bıçakçı ve Aylin Alıveren'in kaleme aldıkları “Küçük Sırlar” adlı yepyeni bir gençlik dizisi başlıyor.

  Küçük Sırlar, İstanbul’un zengin ailelerinin ve çocuklarının sıradışı, gösterişli, ışıltılı hayatlarının daha önce hiç anlatılmadığı kadar cüretkâr ve çarpıcı hikâyesini anlatıyor. En pırıltılı mekânlar, en lüks arabalar, en güzel kıyafetler, en bakımlı insanlar... Dizi, şeklin her şey demek olduğu ve kimsenin göründüğü gibi olmadığı bir yerde gençlerin yaşam tarzlarını konu alıyor.
  Genç ve dinamik kadrosuyla dikkat çeken “Küçük Sırlar” dizisinin ana teması; masumiyet, büyümek, sırlar ve popüler olmak, sevilmek ve hayatta kalmak için söylemek zorunda olduğumuz yalanlar üzerine kurulu.
  “Küçük Sırlar”ın kahramanlarının hemen hemen hepsi “vitrinde yaşıyor”. Gözümüz, kahramanların hepsini magazin eklerinin ikinci sayfa haberlerinden ısırıyor. Bu nedenle çok uzak gibi görünseler de, çok yakınlar. Onlar daha büyük arenalarda ve daha güçlü düşmanlarla savaşsa da; yaraları, duyguları, aşkları, sevgi ve nefretleri hepimizinki gibi. Masumiyet bütün karakterlerin hayatlarının farklı yerlerinde işlense de aslında en çok dizinin başkahramanı Su’yun hikayesini şekillendiriyor. Su (Sinem Kobal), yaşadığı dünyanın en pırıltılı, en beğenilen, en konuşulan, en özenilen kızı. Diğerleri gibi ‘vampir’ olmamaya, ‘temiz’ kalmaya, kendine yeni bir yol çizmeye çalışıyor. Ama ne o dünyanın dışında ne de içinde durmak kolay. Büyümek herkes için zor olsa da Küçük Sırlar dünyasında tam bir savaş. Kahramanlarımız yaşlarından büyük entrikaların içindeler. Ama aslında hepsi daha çocuk. Fark etmedikleri şey, bu koşuşturmacanın içinde, yavaş yavaş büyüdükleri. Peki, büyüdüklerinde kim olacaklar?
   
 2. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  2.Bölüm Özeti

  Büyük savaş başlamak üzere. En güzel, en popüler olmak için Ayşegül her şeyi yapmaya hazır. İlk hamlesi de Su’yun sırlarını öğrenmek. Eğer planı işlerse, Su utancından kimsenin yüzüne bakamaz.  Su kaçtıkça Ali yaklaşıyor. Ali’nin peşinden de Ayşegül. İkisi de istediklerini alana kadar avlarının peşini bırakmayacak.
  Çetin ise bu savaşta taraf seçmek zorunda. Ve hangi tarafı seçerse seçsin ihanet edecek. Çünkü bu onun doğasında var. Su; ailesinin yalanları, en yakın arkadaşının ihaneti ve canına okumaya hazır düşmanlarıyla başa çıkmaya çalışırken sığınabileceği tek yer aşk. Sürpriz bir masal kahramanı, gölgedeki aşık Demir, onu kurtarmaya hazır. Ama belki de Su gerçek aşkı görmek için henüz hazır değil.
   
 3. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  3.Bölüm Özeti

  Ve büyük savaş başladı... Artık Su ve Ayşegül tamamen karşı karşıya...
  Ayşegül en güzel,en popüler olmak ve Ali'yi geri kazanmak için her şeyi yapıcak... Su, Ayşegül'ün yaşattığı şoku atlatamamışken, üstüne de bir ailesi çöker. Bu kadar yükü tek başına taşıyacak gücü yok. Ali'den uzaklaşmaya çalıştıkça, onu daha da yakınında bulur. Fikriye'nin de beklenmedik şekilde Ali'yi onaylaması, ideal bir mutluluk resminin, poz veren iki kişisi olmak için ilk adım... Ayşegül bu resmi karalamazsa eğer...
  Ayşegül ve Su arasındaki otopark krizi, Ayşegül için bulunmaz bir fırsat. Herkese anlatacak, Su'yun onu nasıl ezip geçmeye çalıştığını. Bunu planlarken, aşamıyacağı bir engel çıkacak karşısına. Fakat vazgeçmeye niyeti yok. Ayşegül'ün her zaman yedek bir planı var. Ama küçümsediği için oyuna katmadığı birisi bütün oyunu bozabilir.
  Çet iddayı kaybetti. Bu idda başta eğlenceli gelse de... yenilgi sancıya dönüşmeye başlıyor. Yavaş yavaş kendisi de fark edecek ki; üzüntüsünün nedeni elinden giden arabası değil... Başka bir şey...
  Okulda liseliler arasında müzik yarışması düzenleniyor. Su'da adaylardan biri. Sonucu Su'dan daha fazla heyecanla bekleyen birisi var; Demir. O da grubun üyelerinden biri. Umut kapısı aralandı. Su'ya en yakın olacağı zaman ve kendini gösterebilmesi için bir fırsat. Demir için asıl yarışma, şimdi başlıyor...
   
 4. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  4.Bölüm Özeti


  Biricik büyük bir hata yapıyor


  Ailesine ve en yakın arkadaşıyla arasına mesafe koyan Su, şimdi de Ali ile bağlarını koparmak üzeredir. Onun da gerçek yüzünü gördüğünde kaçmak ister. Ama Ali için oyun bitmemiştir ve kolay kolay da onu bırakmayacaktır. Su’dan ikinci bir şans ister. Üstelik bu defa Su’ya ulaşmak için bir işbirlikçisi de vardır.

  Ayşegül kaybettiklerini tek tek geri almaya başlar. Önce Ali’yi, sonra da tehlikeye giren popülerliğini. Ama Su’yu dibe çekmeye çalıştıkça kendisinin de çekildiğini fark etmemektedir. Üstelik artık evi de onun için güvenli değildir. Çetin ve babası, en küçük bir açığını kollarken, Ayşegül, kendisi için asıl tehlikenin annesi olduğunu keşfeder.
  Çetin hayatında sadece Su’ya güvenmiş, onun Ali’yle sevgili olmayacağını sanmış ama yanılmıştır. Akabinde sadece arabasını değil, babasının güvenini de kaybetmiştir. İplerin tamamen kopması yakındır. Çetin bunların Neslişah’ın başının altından çıktığını bilmektedir. Onunla savaşacaksa güçlü ve ölümcül bir silahı olması gerektiğini anlar. Çetin o silahı bulmaya kararlıdır.
  Demir pes etmek üzeredir. Su’yu diğerlerinden farklı sanmış, ama kendince nedenlerle hayal kırıklığına uğramıştır. Bu defa Su’yun bir adım atması gerekmektedir. Demir ona bir şans daha vermeye hazırdır. Doğru zamanda, doğru yerde olmayı başarırlarsa çok şey değişebilir.
  Arzu ve Biricik her şeyi düzeltmeye, anne-kız olmaya çalışırlar. Evde işler yoluna girmeye başlamışken Biricik büyük bir hata yapar. Bu hata her şeyi bitirecek ve ona hayatının en güçlü düşmanını kazandıracaktır.
   
 5. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  5. Bölüm Özeti

  Ne kadar yüksekteysen düsüsün okadar hizli olur.


  Su kaybetmeye basladi. Ailesi, en yakin arkadasindan sonra simdi sira
  Ali'de. Onun'da gercek yüzünü gördügünde kacmak isteyecek.
  Ama Ali icin oyun bitmedi, kolay kolay birakmayacak. Su'dan
  ikinci bir sans istiyor. Üstelik bu defa Su'ya ulasmak icin bir
  isbirlikcisi var...

  Aysegül kaybettiklerini tek tek geri aliyor. Önce Ali'yi sonrada tehlikeye
  giren popülerligini. Ama Su'yu dibe cekmeye calistikca kendisininde
  cekildigini farketmiyor. Üstelik artik evi de onun icin güvenli degil.
  Cetin ve babasi, en kücük bir acigini kollarken Aysegül, kendisi icin
  asil tehlikenin annesi oldugunu kesfediyor...

  Cetin hayatinda sadece Su'ya güvenmisti; Ali'yle sevgili olmayacagini
  sanmisti, yanildi. Sadece arabasini degil, babasinin güvenini de
  kaybetti. Iplerin tamamen kopmasi yakin. Cetin bunlarin Neslisah'in
  basinin altindan ciktigini biliyor. Onunla savasacaksa güclü ve
  ölümcül bir silahi olmali. Cetin o silahi bulmaya kararli...

  Demir pes etmek üzere, Su'yu digerlerinden farkli sanmisti, hayal
  kirikligina ugradi. Bu defa Su bir adim atmali. Demir bir sans
  vermeye daha hazir. Dogru zamanda dogru yerde olmayi basarirlarsa
  cok sey degisebilir...

  Arzu ve Biricik herseyi düzeltmeye, anne-kiz olmaya calisiyor.
  Evde isler yola girmeye baslamisken Biricik büyük bir hata yapiyor.
  Bu hata herseyi bitirecek ve ona hayatinin en güclü düsmanini
  kazandiracak.
   
 6. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  6. Bölüm Özet

  Ayşegül’ün yeni bir planı var

  Ayşegül’ün yaşadıklarından ders alacağını düşünenler yanılıyorlar. Zira, Ayşegül daha sert bir plan hazırlıyor.
  Su, Cem Aslan’a güvenmeyi seçmiştir ama Cem Aslan alışkanlığından vazgeçememiştir. Fikriye’nin haklı çıkması, Su’yun babaannesine karşı büyük bir yenilgi hissetmesine sebep olur. Peki, annesi ile ilgili gerçek nedir? Kim haklıdır? Su’yun tek derdi budur.
  Ayşegül, Heves ve Ceyla’yla konuşmamaktadır. Evde ise Neslişah onu yalnız bırakmıştır. Onun, yaşadıklarından ders alacağını düşünenler yanılır. Ayşegül’ün daha sert bir planı vardır. O hiçbir zaman yenilgiyi kabul etmemiştir. Bu sefer annesinin peşindedir. Öyle ki, Su’yu bile gözü görmemektedir.
  Çet, Ayşegül ve Neslişah savaşından belki de en karlı çıkan kişi olacaktır. Sokakta kalmış, evi terk etmiştir. 5 parasız bir haldeyken, Ali ona yardım elini uzatmıştır. Çet bunun için minnettar kalsa bile, Ali’nin bu iyiliği uzun vadede Çet’e bedeller ödetecektir. Ne de olsa onların dünyasında hiçbir iyilik cezasız kalmamaktadır.
  Demir, okulun burslusu olmaktan çok sıkılmıştır. Çet’e rağmen Su’dan vazgeçmeyecektir ve bu sefer kararlıdır. Çet’in meydan okumasına karşılık verir. Bu savaşta daha güçlü olan mı, yoksa daha uzun ayakta kalan mı kazanacak? Artık öğrenmenin zamanı gelmiştir
   
 7. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  7. Bölüm Özet
  Su gerçeği arıyor

  Su, taraf tutmaktan vazgeçer. Tek istediği kimin doğru söylediğini anlamaktır. Bir tarafta annesinin kazada ölmediğini söyleyen Aslan Cem, diğer tarafta babaannesi… Kime inanacağını bilememektedir. Olayın aslını öğrenmek için, annesini yakından tanıyan biriyle konuşmaya ihtiyacı vardır. Biricik ona gerçekleri anlatacaktır.
  Ayşegül’ün kalbi kırıktır. Ve kalbi kırıldığında, her zamankinden daha tehlikeli olmaktadır. Neslişah’a karşı öfkesini, ondan intikam almaya çalışarak bastıracak ve bu intikam oyununda başrolü Çet’e verecektir.
  Çet uzun zamandır peşinde olduğu şeyi elde eder. Neslişah artık onun avuçlarında sayılır. Babası ile yüzleşmeye hazırdır. Artık her şey ortaya çıkacaktır.
  Demir ve Çet kavgasının galibi Demir olur. Demir, Su ile gerçek bir yakınlık kurar. Daha önceden, uzaktan uzağa sürdürdüğü bu hayranlığını, ilk kez dile getirir. Henüz farkında olmasa da, bu yakınlık ailesiyle arasındaki iplerin incelmesine sebep olacaktır.
  Arzu ne kadar gizlemeye çalışsa da gittikçe Ali ile yakınlaşmaktadır. Artık birine güvenmek istemektedir. Ali’nin yalan söylediğini bilmektedir. Ama Ali’nin yalanları ruhunu okşamakta ve bu nedenle de ona inanmak istemektedir. Peki, bu durumu Su’ya nasıl açıklayacak?
   
 8. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  8. BÖLÜM ÖZETİ

  "Cesurlar bir kere ölür, korkaklar her gün.."

  Su, Arzu ve Ali ilişkisini öğrendi. Ali'nin Arzu'yu kendisinden intikam almak için kullandığını sanıyor. Bunu Arzu'ya söylediğinde ise, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşacak. Su'yun üzüntüsünü Demir tam zamanında hayatına girerek hafifletecek. Ama eski bir aşkın hayaleti peşlerinde. Ya flörtleri aşka dönüşecek, ya da sonsuza kadar kopup gidecekler. Aşk başlamadan zorlu sınavları başlıyor.

  Aslan Cem eve dönmeye çalışıyor. Fikriye Hanım her zamanki gibi hem cezalandırıcı hem de kurtarıcı. Herşeyi halletiğini sanıyor. Ama Aslan Cem sandığından çok daha derinlere inmiş durumda. Ve tehlikeyi peşinden eve sürüklüyor.
  Ömer, Neslişah, Ayşegül, Çetin yeniden aynı çatı altında. Ömer sadece huzur istiyor ama diğerleri kendi kuyruklarını kurtarma derdinde. Ayşegül, kapana kısıldı.
  Neslişah CD'yi Çetin'den geri almasını istiyor, yoksa başına büyük işler açıcak. Ayşegül tatlı dille ya da zorla, o CD'yi Çetin'den almalı.
  Arzu seçimini yaptı; bütün dünyaya karşı Ali. Onun için annesi, Su ve dedikodularla savaşırken kıskançlığı yüzünden deliriyor. Ali onu bırakıyor. Ama tabi ki Arzu pes etmiyecek. Asıl şimdi başlıyor.

  Çetin, Su ve Demir'in buluştuklarını öğrenince sinirden delirdi. Neden bu kadar sinirlendiğini kendisi de anlam veremiyor, ona yakın olmak istiyor. Ve bunun yolunu da buluyor. Su'ya öyle bir teklifle gidecek ki, Su'yun reddetmesi söz konusu bile olmayacak.
   
 9. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  9. BÖLÜM ÖZETİ

  "Gerçeği arayan, onu bulmanın cezasına katlanır..."

  Su gerçeği ararken kendisiyle ilgili yeni şeyler keşfediyor; Gerektiğinde yalan söyleyebildiğini, gizli işler çevirebileceğini ve aşkın sandığından daha karmaşık olduğunu. Çet ve Demir birbirinden habersiz Su'ya yaklaştıkça ; Su kalbi ve aklı arasında kalıyor. Biri onu annesine götürecek, diğeri ruhunun hiç bilmediği yerlere...

  Ayşegül cezalı. Neslişah yaptıklarının bedelini ödetecek. Cezadan kurtulmanın tek yolu ise CD'yi geri almak. Ama Çetin'in aklını çelmek her zamankinden zor. Kıskançlık Ayşegül'ü kemirirken kendine yeni ve karanlık bir oyun arkadaşı buluyor...

  Ali kaçtıkça Arzu'nun aşkı büyüyor. Aşkı büyüdükçe Arzu güçleniyor. Annesiyle ipleri koparmaya hazır. Ali ise başka bir hesabın peşinde. Çetin'in ona ihanet ettiğini düşünüyor. Bunun bedelini ödetecek. Sadece Çetin değil ona değen herkes çok ağır darbeler alacak...

  Cem Aslan peşindeki beladan kurtulmaya çalışırken yeni bir hata yapıyor. Bu hata çok yakında herkesin hayatını bir birine eskisinden daha sıkı bağlanacak...
   
 10. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  10 BöLüm Özeti.

  Aysegülün Oyunları Ayagına Dolanıyor.Neşlişah Ömer'i Ayırmaya çalışırken Hesap etmedigi Şeyler Şimdi Hayatını Mahvetmek üzere.Çetinde Durumu Zorlaştırmak İçin ELinden GeLeni Yapıyor.

  Ayseqül Herzaman ki Gibi Kurtuluş Yolu Buluyor BU yolun Adı:AslanCem.
  Su Abisinin Etrafındaki TehLikenin Farkında.

  Ama Şimdi Başka Dertleri Var Annesinin Peşinde...
  Onu Annesine Götürebilicek tek Kişi Var Çetin.

  Su Demir'in girdigi KıskançLık Krizlerini Önlemek İçin Ona Gerçeqi Söylemek Zordunda.

  Çetin ise Demirden Kurtulmak İçin Su'yun Annesini Bulmayı Kafaya Takıyor.
  Diger Yanda Ömer Başına Kaldı ve Onu Tökezletiyor.

  Şeytanla Anlaşıp Aysegüle yardım Etmeyi Kabul ederse Aysegül Onu Ödüllendiricek.

  Arzu,Ali'nin gerçek Yüzünü Görüyor.

  Biricik'e Sıgınacak Kadar Yalnız kalır.

  Ama Onun Daha Sağlam Bir Destege İhtiyacı Var Su'ya.

  Cesaratini Toplayıp Su'ya Gittinde,Su'yun Tavrı,Bundan Sonrası İçin İkisinin İlişkilerini Belirleyecek. Hemde Su'yun kaderini BelirLeyecek.​
   
 11. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  11 Bölüm Özeti.

  Mabeyclerin Evinde Dengeler Değişiyor.Su Annesini Buldu.Ece Yıllar ve yalanlar sonra karşısında.Anne kızın arasına girebilcek tek kişi fikriye son hamlesini yapacak.Bundan sonrası Suyun Seçimi.

  Aysegül zor zamanlar geçiriyor.Yanında sadece AslanCem Var.Aysegül ilk defa sevildigini ve desteklendigini Hissediyor.Ama CemAslanın Gücü Eski günleri getirmeye Yetmiyor.Onu ve Annesini Kurtarabilcek tek kişi çetin.Verdigi Sözü Tutarsa herşey değişecek.

  Diger Tarafta Çetin,Su Ve Demir İlişkisini Etkilemeye devam ederken.Demir'in sabrını Zorluyor.Su bir karar vermezse ikisinide kaybedeceginin farkında değil.

  ALİ bu oyunu sevdi.Arzu geri adım attıgında üzerine gidiyor.Kız kaptırdıgında kaçıyor.Arzu dengesini kaybetti.Acısını Bastırmak için çirkin oyunlara giriyor.
  Bu Aşkkın Ölümcül Olabilcegini Çok agır Bir şekilde Ögrenecekler.
   
 12. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  12. Bölüm Özet

  Su, bu zamana kadar Ayşegül'ü hafife aldı.Ama artık işler değişecek.Ayşegül Mabeynciler'den biri gibi kabul görüyor.Su anne krizini atlatmaya çalışırken, Ayşegül olayı ona ağır gelir. Ve Su harekete geçer.Çetin'den medet umar, ama Çetin Su'ya bir şartla yardım eder.

  Arzu'nun içi içini yiyor.Ali'ye bir şey olursa, mahfolur.Aramak istiyor ama Su onu engelliyor.

  Çetin, Ali'nin destekçisi.Eski dosttan düşman olmuyor.Ali'nin hayatı Çetin'e bağlı.

  Ayşegül, avukat meselesini Cem Aslan sayesinde tatlıya bağladı.Keyfi yerinde.Ama Fikriye onun keyfini bozacak.Ayşegül bu kez sert kayaya çarptı.Fikriye'nin gönlüne girmek için bir yol bulmalı.

  Demir, herşeyden habersiz, mezuniyet için hazırlıklarını yapıyor.Yine de Su'yun anne ve babası hakkındaki gerçekleri öğreneceği gerçeği içini kemiriyor.O duymadan söylemeli mi? Duyarsa Su herşeyi bitirecek mi?
   
 13. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  13. Bölüm özeti

  Su ailesine resti çekti. Onlara hiç güvenmiyor. Gerçekten neler olup bittiğini, sadece Ece'den öğrenebilir. Onu durdurmak zor olacak.
  Demir'in kalbi çok kırık. Su'yu affetmek istese de yapamıyor. İkisinden birisinin ilk adımı atması lazım. Su şansını zorlayacak, cesaretini toplayıp Demir'in evine gidiyor.
  Arzu ve Ali tekrar beraberler. Birlikte Londra'da okuma kararı alırlar. Acaba Biricik engel olabilecek mi?
  Ayşegül'ün keyfi yerinde. Fikriye'yle ortaklığı iyi gidiyor. Su'yu dışarda tutabiliyor. Neslişah için avukatları ayarladı. Cem Aslan'da gözünün içine bakıyor. Her şey yoluna giderken, Cem Aslan'ın zaafına yenilmesi, Ayşegül'ün kendisine hiç ait olmadığı bir dünyanın ortasında bulmasına neden olacak.
  Ayşegül'ün iyice içlerine sızması, Su'yu ailesinden uzaklaştırıp Çetin'e yakınlaştıracak. Çünkü Su'ya sadece Çetin yardım edebilir. İpler artık Çetin'in elinde. Su'yun onla anlaşmaktan başka çaresi yok. Su bu anlaşmanın bedelini ödemeye razı olacak mı?
   
 14. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  14. bölüm özeti
  Çetin, ufak bir bedel karşılığında, su için herşeyi yapmaya hazır.Su, bu bedelin ne olduğunu öğrenirse asla kabul etmez. Ama bu da ÇEtin.Kafasına koyduysa, yapacaktır.
  Ayşegül, sonunda istediğini elde etti.Cem Aslan Ayşegül'ün parmağına yüzüğü taktı, su'yu alt etti.Ayşegül zafer sarhoşluğu yüzünden gelen tehlikeyi görmüyor.
  Demir'in suya olan öfkesi geçecek gibi değilken, dilek perisi için iş başa düşer ve ikisini bir araya getirir.Bundan sonrası, ikisinin kararıdır.
  Ali ve Arzu'nun ilişkisi, dışarıya marazlı kendi içlerinde aşırı güzel. İkisi de çok mutlu. Sonunda ilişkilerini bir dengeye oturturlar.
  Çet ve ayşegül içinse yılların hesaplaşması gerçeklerşir.İkisi de hiç beklemedikleri bir anda teselliyi birbirlerinde bulurlar.
  Sonunda su herkesten ve herşeyden uzaklaşmaya karar verir.Arkasına bakmadan dönüp gider.
  2 ay sonra geri döndüğünde su yeni hayatını istediği gibi kurmayı dener.
  Peki ama onu bekleyenlerle karşılaşmaya hazır mıdır?
   
 15. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  15.Bölüm Özeti

  Su, kaçtığı herkesle yüzleşmek zorundadır. Üstelik de hepsiyle aynı anda. Durumu kurtarmaya çalışsa bile, Ayşegül’ün onu görmesi, herkesin döndüğünü bilmesi demektir. Su, geceyi oradan kaçmadan bitirirse, iş onun olabilecektir. Aksi halde parasız ve okulsuz kalacaktır.
  Su’yla karşılaşmalarının ardından Ayşegül, Çetin’e karşı hissettiklerini saklamaya çabalamaktan vazgeçer. Çetin’in Su’ya düşkünlüğü onu deli etmektedir. Bu, Ayşegül için savaş demektir ve onun dünyasında kaybetmeye yer yoktur.
  Arzu ve Ali’nin, toz pembe ilerleyen ilişkilerini Arzu’nun hamilelik haberi sarsar. Bundan sonra ilişkinin nasıl devam edeceği tamamen Ali’nin elindedir.
  Diğer yandan Fulya ve Demir’in durumu, Su’nun kafasını kurcalar. Sormamaya çalışsa bile bir yere kadar durabilir. Fulya’dan öğrendikleri Su’yu huzursuz edince, Su dayanamaz ve Demir’e gider. Acaba Demir eskisi gibi Su’nun bir lafıyla her şeyi unutabilecek midir? Demir, kendini Su’yu düşünmediğine inandırmıştır ama Su’yu görmesi bütün dengesini bozar. Her ikisinin kafası da çok karışıktır.
  Çetin, Su’yu gördüğünden beri ondan başka bir şey düşünememektedir. Ne yapıp edip, onu bu sefer, beraber olmaya ikna etmelidir ve bunun için harekete geçer. Çetin hayatında yaptığı en romantik eyleme girişir. Ama bu durum Su’nun başına dert açacaktır.
   
 16. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  16. Bölüm Özeti...
  Su, Müdireye yakalanır. Yurttan atılması an meselesi. Bir şeyler yapıp durumu açıklamalı. Yoksa gidecek hiç bir yeri yok.

  Çetin, Su'yun peşini bırakmaya niyetli değil. Su'yun başını derte soktu. Kendini affetirmesi lazım. Bunun için, bir plan hazırlar. O'na romantik bir gece planlar. Ama Su'yu, yanına getirmenin bir yolunu bulmalı. Çünkü Su, Çetin'in teklifini asla kabul etmez.

  Arzu çok kararsız. Ya bebeği seçecek, ya Ali'yi. Tam kararını verdiği anda Ali, hiç beklenmeyen bir şey söyler. Arzu'nun kararı, vereceği cevaba bağlı.

  Demir'in Su ile arasında yeni bir haberci vardır; Fulya. Demir, Su hakkında her şeyi Fulya aracılığıyla öğreniyor. Fulya'nın bir şeylerden şüphelenmesi an meselesi.

  Ayşegül, Su'dan kurtulmak için ona bir oyun hazırlar. Çetin'e, Su'yun en düşmüş halini göstermek için. Bunun için kendine bir suç ortağı bulur, ama Su ve Çetin'in Ayşegül'ün oyunundan haberi yoktur.
   
 17. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  17.Bölüm Özeti

  Su, kendi ayakları üzerinde durmaya çalıştıkça; birileri sürekli bunu engellemeye çalışıyor. ​

  Ayşegül, Su'yu işten attırmayı başardı ama tabii ki bununla yetinmeyecek. Şimdi sıra Çet'e geldi. Ve Ayşegül, Çetin'i nasıl tehdit etmesi gerektiğini çok iyi biliyor. Çetin başta kabul etmeyecek ama Ayşegül'e itaat etmezse bunun bedelini Su da ödeyecek. ​

  Su, hiç farkında olmadan yeni bir düşman kazandı; Fulya. Fulya onun Demir'le olan ilişkisini öğrendiğinden beri Su'ya diş biliyor. Büyük bir sinsilikle, Su'ya karşı bir tuzak kurar. Su'yu pusuya düşürmeyi başarır. Fakat bu olay hiç beklenmediği şekilde sonuçlanacak: Su ve Demir birbirlerine bir adım yakınlaşacak. ​

  Arzu, bebeği aldırmaya karar verir. Ali'yi geri kazanmasının tek yolu bu. Ama ya ne Arzu, ne de bebek Ali'nin umrunda değilse? Ve Arzu bunu öğrenirse? ​

  Demir yeniden Su'yla yakınlaşır. Ama aralarında hala Çet'in gölgesi var. Bu sefer birbirlerine açılmayı ve aralarını düzeltmeyi başarabilecekler mi?
   
 18. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  İlk defa birinden intikam almaya kalkan Su, boyundan büyük işlere kalkıştığının farkına varamıyor ve onun için zor günler başlıyor.

  Su, hep kaçtığı şeyle yüzleşmek ve eve geri dönmek zorundadır. Su ile aralarındaki her şeyin düzeldiğini düşündüğü anda, Çetin yine Su ile aralarını bozunca, Demir, Çetin’e iyice sinirlenir. Fakat hayat, Demir’e bir sürpriz hazırlar. İş hayatında karşılaşacağı kişi onun hayatını değiştirebilecek ve Çetin’e rakip olmasını sağlayacak kadar önemli biridir.

  Çetin, kendi kazdığı kuyuya kendisi düşer. Eskort kız başına bela olur. Bir yolunu bulup bu kızdan kurtulması gerektiğini anlar. Çetin’in başındaki tek bela eskort kız değildir. Ayşegül de Çetin’i sıkıştırmaya devam eder.

  Ayşegül, Neslişah’la ilgili öyle bir sır öğrenir ki, bu durum onun elini kolunu bağlar. Hiç beklemediği, aklının ucundan bile geçirmediği bir şeyle burun buruna gelir. Neslişah’a olan hıncını, onun sırrını açıklayarak çıkarırsa, ucu Ayşegül’e de dokunacaktır. Arzu, gemileri yakar ve Ali’nin anne - babasına gider. Anne ve babasının tavrı, Ali’ye, geri dönmekten başka yol bırakmaz. Ama Ali direnmekte kararlıdır. Günün sonunda Su, kendini, kirli bir oyunun içinde bulur ve ilk defa birinden intikam almayı dener. Ama bu konuda o kadar tecrübesizdir ki, boyundan büyük bir işe kalkıştığının farkına bile varmaz. Su’yu zor günler beklemektedir.
   
 19. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  19. Bölüm Özeti.

  Su, başını büyük derde sokar. Sabah aklı başına gelince çektirdiği fotoğrafları geri almaya çalışır. Ama fotoğrafçı Alper onu reddeder.

  Arzu ve Su aylar sonra yeniden bir araya gelirler. Birbirlerine anlatacakları çok şey var. Su Arzu'dan yardım ister.

  Çetin, Ömer'in baskılarına dayanamaz ve işlere asılmaya karar verir. Otele gittiğinde onu bir sürpriz beklemektedir. Artık Demir, babası için çalışmaktadır. Demir'i görmek Çetin'in sinirine dokunsa bile, Çetin artık onun patronudur.

  Ayşegül, Neslişah'la Ömer'i barıştırmaya karar verir. İlk adımda, karşısına bir engel çıkar. Ömer'in, Sedef diye bir kadınla beraber olduğunu öğrenen Ayşegül, tanımadığı bu kadının peşine düşer.

  Su, Alper'e karşı kurduğu entrikanın kurbanı olur. Demir'den de ihtiyacı olan desteği göremez. Tam yolun sonuna geldiğini sandığı an, Çetin yine onu yüzüstü bırakmaz. Su sonunda Çetin'le ilgili bir karar verir ve harekete geçer.
   
 20. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868
  Ödül Puanları:
  36
  Cinsiyet:
  Erkek
  Meslek:
  14 yıldır öğrenciyim.
  Şehir:
  Bursa
  Su'nun Çetin'e yaptığı teklif, Çetin'i şaşırtır. Artık beraberdirler. Ama Çetin onu bazı konularda uyarır.

  Çetin Su'nun yanındayken Ömer'den gelen bir telefon her şeyi alt üst eder. Ömer çok kızgındır. Çet'i yanına çağırır. Foyası ortaya çıkan Çetin bu beladan nasıl kurtulacağını düşünür.

  Ayşegül yokuş aşağı giden hayatını sonunda düzene koymaya başlar. Ayşegül için artık, geriye kalan fethedilecek tek kale Çetin.


  Demir çalıştığı otelde Emre'yle rastlaşır. Emre'nin dağılmış haline üzülen Demir aynı akşam korkunç bir olayla sarsılır. Su'nun da bunu bilmesi gerektiğini düşünür. Demir ve Su yüz yüze geldiğinde Demir için ikinci darbe olur. Çünkü Su'nun artık Çetin'le beraber olduğunu anlar. Demir sonsuza kadar Su'dan uzak duracağını zannederken ikisi de kendilerini aniden aynı masada mecburen otururken bulurlar ve hayatlarındaki bu inanılmaz değişim onların bundan sonra sık sık bir araya gelmelerine sebep olacaktır.


  Arzu her geçen gün Ali'nin hamilelik durumunu daha da kabul ettiğini düşünür. Ama Ali sosyal hayatından vazgeçmek istememektedir. Kıskançlık karabasanı Arzu'yu yine kemirmeye başlar. Arzu bir yandan da Biricik'in şüpheli tavırlarının anlamını çözmeye çalışır.


  İki insanı ayırmanın en etkili yolunun, araya fitne sokmak olduğunu bilen Ayşegül, Çetin'in aklına girmeyi başarır. Çetin Su'ya güvendiğini söylese bile, şeytan bir kere aklına girmiştir
   

Bu Sayfayı Paylaş