Küçük Sırlar - Bölüm Özetleri

'Biten Diziler' forumunda 'BERRAK tarafından 9 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

 1. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868

  41. BÖLÜM ÖZETİ​

  Cem Aslan’ın silahından çıkan kurşun, hedefini şaşırır ve Ayşegül’ü vurur. Artık kaçmak zorunda. Ama nereye? Ve nasıl?
  Ayşegül hastanede yaşam savaşı vermektedir. Çetin Cem Aslan’a karşı, büyük bir öfke duymaktadır. Bundan sonra Cem Aslan artık onun can düşmanıdır.
  Korkunç haberi alan Arzu ve Ali, hastaneye koşturur. Arzu ve Ceyla arasında soğuk rüzgarlar esiyor olsa bile, hesaplaşmak için doğru zaman değil. Gerginliklerini ertelemek zorunda kalırlar.
  Su bütün olanların sorumlusu olarak kendini görür. En büyük destekçisi Demir’dir. Su’ya bir suçu olmadığını söylese bile, onu ikna edemez. Su kendini bir şeyler yapmak zorunda hisseder.
  Fikriye herşeye rağmen torununu gizler. Su, Fikriye’nin, Cem Aslan’ın nerede olduğunu bildiğini öğrenir. Bir karar verir. Babaannesinden gizli yola çıkar. Cem Aslan’ı teslim olmaya ikna edeceğine emindir. Ama yola çıktığında arkasında onu takip eden birinin daha olduğundan habersizdir. Bu yolun sonunda herkesi büyük bir hesaplaşma beklemektedir.
   
 2. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868

  42. Bölüm Özeti

  Çet kapıya dayanmıştır. Su panik olur. Cem Aslan kaçmak zorundadır. Karşılaşırlarsa ne olacağının garantisi yoktur.

  Ayşegül ise hastahanede tekrar ölüm kalım mücadelesi vermektedir. Çet bunun haberini alınca hastahaneye doğru yola çıkar. Su da hastaheneye gider. Demir onu karşılar. Onun yanındadır ve ona her konuda destek olmaktadır.

  Fikriye Su’yun yaptıklarını öğrenir. Babaanne torun çatışırlar. Fikriye Cem Aslan’ı daha güvenli bir yere yerleştirir. Emre ve Şebnem’in gelmesini beklemektedirler ama kapıya polisler gelir. Ve korkunç bir gerçekle yüzyüze kalırlar.

  Ali ise Ceyla’dan uzak durmaya çalışmaktadır. Onu Arzu’ya çekiştirmiş olduğu için hala Ceyla’ya kızgındır. Ceyla bunun tek hatası olduğunu söyleyerek ondan af diler. Ali ona hak verir ama Ceyla ile görüştüğünü Arzu’dan saklaması gerektiğini bilmektedir. Arzu’nun gözü onların üzerindedir.

  Ayşegül hastahaneden çıkar ama artık başka biri gibidir. Çet için yapmadığı şey kalmamıştır ve neredeyse hayatını kaybetme raddesine gelmiştir. Artık ondan uzak durmak istemektedir. Çet ise onun değerini anlamış gibidir. Ayşegül’ün peşinden ayrılmaz.

  Cem Aslan, babaannesi sayesinde yurtdışına kaçırılacaktır. Hapse girmekten korkan Cem Aslan, buna ikna olur ancak, gitmeden önce vedalaşmak istediği bir tek kişi vardır…
   
 3. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868

  43. Bölüm Özeti

  Su, Aslan Cem ve Demir’in arasına girer. Aslan Cem kaçmayı başarır. Meriç bu yüzden abisini suçlar. Demir de kendisini çok kötü hissetmektedir.

  Ömer, Çet’e yeniden otelin barında çalışmasını teklif eder. Tabii Demir’le beraber çalışacaklardır. Çet bu teklifi kabul eder ama Demir gurur yapar ve işten istifa eder.

  Bu arada Ayşegül’e gelmeye devam eden kırmızı güller Çet’in de dikkatini çekmektedir. Bu gizemli hayranın kim olduğu konusunda Ayşegül’ü sıkıştırır.

  Ali Ceyla’yla görüşmeye devam etmektedir ama sorun çıkmasın diye bunu Arzu’dan gizler.

  Arzu, Ali ve Ceyla’nın görüştüğünü anlar. Önce Ceyla’nın ağzını arar. Ona birşey itiraf ettiremez ama gittikçe hem Ali’ye hem de Ceyla’ya büyük bir öfke duymaya başlar.

  Çet ise Ayşegül’ün geçmiş doğumgünü için bir sürpriz kutlama planlamaktadır. Kızları da örgütler. Ayşegül partiye gitmeyince parti onun ayağına gelir. Ama Çet beklediği övgüyü bulamaz çünkü kırmızı güllerin sahibi Ayşegül’ün ilgisini ondan çalacaktır.

  Fikriye Demir’e iş teklif eder ama Demir’in buna tepkisi çok sert olur. Bu durum Su ile aralarındaki ilişkiyi de etkiler.

  Ayşegül ise, Çet’i artık istemediğine hem kendisini hem de onu ikna edecek olan son hamleyi yapmaya karar vermiştir. Bu Çet için çok büyük bir şok olacaktır.
   
 4. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868

  44. Bölüm Özeti

  Ayşegül'ün yeni bir oyun kurduğuna inanan Çet onu ciddiye almaz. Ralf'in flört çabalarını da küçümsemeye çalışır. Oysa Ralf gittikçe Ayşegül'ü ele geçirmektedir. Heves ve Ceyla önce Ralf'ten hoşlanırlar. Ama Ralf'in Ayşegül'e çaktırmadan onları küçümsemesi ve Çet'in kışkırtmaları sonucunda, onlar da Çet'in tarafına geçerler.

  Arzu, Ceyla ve Ali'nin onun arkasından iş çevirdiğine iyice ikna olmuştur. Tekrar eskiden olduğu gibi, kontrolsüz yiyip kusmaya başlar. Ceyla ise onun kıskançlığından habersizdir. Arzu'nun kustuğunu fark ettiğinde yardım etmeye çalışır ama Arzu'nun tepkisi çok sert olacaktır.

  Su ve Demir birbirlerine destek olmaya ve gizlice buluşmaya devam ederler. Ama bunu Meriç'den saklamak zorundadırlar. Meriç çaktırmasa da durumun farkındadır. Abisine yalan söyleyerek bir gece dışarı çıkar. Heves'le buluşur. Ama onunla da kavga ederek kendisini sokaklara atar. Ve bu başına büyük belalar açmasına sebep olacaktır.
   
 5. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868

  45. Bölüm Özeti

  Çet ve Ralf’in düellosu beklenmedik bir şekilde biter. Ayşegül Çet ve Ralf’e çok kızgındır. Ömer ve Neslişah’a da durumu anlatmak zorunda kalır. Ömer Çet’e neyin hırsını yaptığına dair hesap sorar. Bu arada Ralf de tekrar Ayşegül’ün kalbini kazanmak için uğraşmaktadır.

  Su Meriç’i Tufan’ın ellerinden kurtarır. Meriç çok korkmuştur. Demir’in bu olanları bilmesini istemez ve Su’ya sığınır. Meriç ve Su arasında artık barış rüzgarları esmektedir.

  Ali, Ceyla’nın yaraladığını sandığı Arzu’yu hastahaneye yetiştirir. Arzu yaptığı intikam planının adımlarını soğukkanlıkla devam ettirir. Ceyla artık Ali’nin baş düşmanı olmuştur. Ceyla ne söylese onu ikna edemez. Ama Arzu’nun hiç beklemediği bir anda olayların akışını değiştiren önemli bir gelişme olur.

  Su Meriç’in sırrını Demir’den saklarken, Demir de Su ile buluşmalarını Meriç’den saklamaya devam etmektedir. Meriç ikisine bir sürpriz hazırlar.

  Ralf barışmış olduğu Ayşegül’ü son bir hamleyle elde etmeye niyetlenmektedir. Tam bu sırada Çet de artık büyük adımını atmaya karar verir. Kim erken davranırsa Ayşegül’ü onun kazanacağını düşünürler. Acaba kim daha hızlı davranacaktır?
   
 6. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868

  46. Bölüm Özeti

  Çet bütün gece Ayşegül’ün dönüşünü bekler. Ayşegül sabah Ralf’le eve döndüğünde Ralf ona öyle birşey söyler ki bu Çet’in hayalkırıklığına uğramasına ve Ayşegül’le restleşmesine sebep olur.

  Arzu bir türlü Ali’ye ulaşamaz. Umutsuz halde Su’nun kapısına gider. Su onu psikolojik yardım alması konusunda ikna eder. Doktor da Arzu’nun hastaneye yatması gerektiğini söyler.

  Ali artık tümüyle Ceyla’ya sığınmış durumdadır. İkisi arasında duygusal bir ilişki başlar. Bu ilşkiyi bir süre herkesten gizlemeye karar verirler. Ali Arzu’nun hastahanede olduğunu öğrenir. Ama yine de Arzu’dan uzak durur.

  Ralf Ayşegül ile ilişkisini bir adım daha ileri götürmeye kararlıdır. Onu ailesi ile tanıştırmak istediğini söyler. Ayşegül önce buna yanaşmaz ama Çet’i öyle bir resim içinde görür ki, Ralf’e bu teklifi kabul ettiğini söyler.

  Su ve Demir artık aralarındaki sorunları halletmişken yurtdışından gelen bir haber bütün planlarını bozar.

  Biricik kızı ile ilgili dedikoduların magazine düşmesini sindiremez ve Arzu’yu hastahaneden çıkarır. Arzu bulduğu ilk fırsatta Ali ile oturdukları eve gider. Ancak Ceyla’nın o sırada evde olduğundan habersizdir.

  Çetin’in Ralf hakkında öğrendikleri onu bir kez daha umutlandırır. Ayşegül ve ikisi için bir şans daha vardır..
   
 7. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868

  47. Bölüm Özeti

  Çetin gözleri önünde Ayşegül ve Ralf çıkıp giderler. Ayşegül’ün Ralf’in anne babasıyla olan tanışma yemeği çok iyi geçer. Neslişah artık bu ilişkinin ciddi bir yola girdiğini düşünmekte ve çok ümitlenmektedir.

  Çetin Heves’den Ralf’in Ayşegül ile ilgili yalan söylediğini öğrenir. Bunu Ayşegül’e söyler. Ayşegül tam da onun tahmin ettiği gibi Ralf’e çok kızar ve ayrılık mesajı atar.
  Bu arada Demir evin masraflarını nasıl karşılayacağını düşünmektedir. Fikriye hanımın avukatından gelen haber onun bütün hayatını değiştirecektir. Fakat bunu Meriç’in bilmemesi gerekmektedir.
  Ali’ye bir türlü ulaşamayan Arzu, Ali’ye sürekli mesaj atarak Ali’yi huzursuz eder. Çember artık Ceyla ve Ali için iyice daralmaktadır. Heves bu ilişkiyi ilk yakalayan olur ve Ceyla’ ya çok sinirlenir.
  Ralf’in Ayşegül’den vazgeçmeye niyeti yoktur. Ayşegül’e beraber New York’a taşınmayı teklif eder. Herşeyin onun istediği gibi olacağına dair de söz verir. Bu teklif Ayşegül’ün kafasını karıştırır.
  Ali Arzu meselesini tamamen çözmeye karar verir.. Arzu’nun evine gider. Eski aşıklar sonunda yüzyüzedir.
   
 8. Downey Jr.

  Downey Jr. <b><font face="Tahoma">I am nothing.</font></b>

  Katılım:
  29 Nisan 2011
  Mesaj:
  20,868

  48. BÖLÜM ÖZETİ

  Çet, Ayşegül’ün Ralf’le beraber gideceğine inanmaz. Ama Ayşegül kararlıdır. Ralf hemen devreye aileleri de sokar. Bu hız Ayşegül’ü korkutsa da artık geri dönüşü yoktur. Kendi aralarında küçük bir de söz keseceklerdir. Buna en çok sevinen de Neslişah olur. Çet ve Heves kafa kafaya verirler. Bir an önce Ralf’in bir açığını bulmak ve bu işi bozmak zorundadırlar.

  Ali Biricik’e parasını geri verir. Arzu ile konuşmak ister ama Biricik izin vermez. Arzu annesinden gizli Ali’ye ulaşır ve onunla buluşmak ister. Ceyla’nın Ali’nin hayatındaki yerinden habersiz olan Arzu, ona dönmek için ısrar eder ama Ali Arzu’dan uzak durmaya kararlıdır. Ali bu buluşmayı Ceyla’dan gizler. Ancak bu buluşmayı gören biri daha vardır.

  Demir Su’nun dönüşünü beklemektedir. İşten istifa eder. Miras meselesini de hala Meriç’den saklamaktadır. Demir’deki tuhaflığı fark eden Meriç, abisinin bilgisayardaki hesaplarına girer. Gerçeği öğrenir. Artık oyun kurma sırası Meriç’tedir.

  Heves ve Çet, Ralf’in gizli küçük sırrını bulma ihtimaliyle onun eski sevgilisinin peşine düşerler. Heves kızla buluşur. Bu arada Ralf’in ailesi Ömer’lere gelmiştir. Nişan için gereken herşey tamamdır. Çetin’in bütün umudu Heves’in önemli bir şey öğrenip zamanında yetişmesidir. Ayşegül artık dönemeyeceği bir yola girmek ve ondan sonsuza kadar uzaklaşmak üzeredir.
   

Bu Sayfayı Paylaş