Merlin sona eriyor!

'Yabancı Diziler - News Series' forumunda Liz O'Murphy tarafından 27 Kasım 2012 tarihinde açılan konu

1. Liz O'Murphy

Liz O'Murphy <font color="Black"><font size="1"><b>Şöyle <u>aln

Yaz aylarında yer verdiğimiz 'Merlin'in 6. sezonu olacak mı?' başlıklı haberimizin cevabı artık belli! Gelişmenin Merlin hayranlarını pek memnun etmeyeceğini söyleyerek yeni haberimizin ayrıntılarına geçelim:

Yayıncı kanal BBC'den yapılan resmi duyuruya göre kanalın dünya çapında büyük ilgi gören ve 183 ülkede dağıtımı gerçekleştirilen fantastik dizisi Merlin, beşinci sezonunun ardından final yapacak!

Dizi, iki parçadan oluşan Christmas özel bölümü ile BBC One ekranlarındaki macerasını sonlandıracak.

Final bölümü 29 Aralık Cumartesi akşamı ekranlara gelecek.

Merlin'in ortak yaratıcı ve uygulayıcı yapımcıları Johnny Capps ve Julian Murphy'nin konuyla ilgili açıklamaları şöyle:

''Dizi, hikayesinin gerçekten zirveye ulaştığı bir noktada. Biz daima muhteşem bir finale giden yolun ve bu efsanenin hikayesinin en iyi şekilde beş sezon boyunca anlatılabileceğini söyledik. Profesyonellik ve özverileri için muhteşem oyuncu kadromuz ve dizi ekibine, beş sezon boyunca inanılmaz destek ve teşvikleri için BBC, FME ve dünya çapındaki tüm ortaklarımıza teşekkür etmek istiyoruz. Ama esas teşekkürlerimizi Camelot evreni ve dizi karakterleri için gösterdikleri coşkuyla Merlin'in dünya çapındaki olağanüstü ve sadık izleyici kitlesine yollamak istiyoruz.''

BBC One adına açıklamalarda bulunan Danny Cohen ise Merlin'in bitişine dair şu ifadeleri kullandı:

''Sihir, macera ve mizahı çok başarılı şekilde harmanlayan Merlin kısa zamanda BBC One izleyicileri için bir hit haline geldi ve son beş yılda ailelerin Cumartesi gecesi heyecanı olmayı başardı. Merlin'in yaratıcılarının diziyi zirvede bitirme kararını takdir ediyoruz ancak aynı zamanda biliyoruz ki BBC One'ın yayın programında Merlin'i kesinlikle çok özleyeceğiz. BBC One adına dizinin yapımcı şirketi Shine'a ve gösterinin yapımında emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. 2013 senesi içinde Cumartesi akşamları için yeni bir drama ile iddialı planlarımız var.''

Bu arada BBC, dizinin final bölümüne dair tanıtım karelerini dizi takipçilerine sundu. Fotoğrafları görmek için tıklayın: 1-2-3-4

Dizi, önümüzdeki hafta sonu 01 Aralık Cumartesi akşamı Alice Troughton'un yönetmenliğini üstlendiği sezonun dokuzuncu bölümü 'With All My Heart' ile BBC One ekranlarında kaldığı yerden devam edecek.

Kral Arthur efsanelerine ve gizemli büyücü Merlin'in Arthur bir prens iken başlamış olan ilişkilerine dayanan hikayeye sahip Merlin için alınan bu kararı nasıl değerlendiriyorsunuz? Beşinci sezon sonu, sizce dizinin sona ermesi için doğru bir zaman mı?

2. ŁEOΝIĐAS

ŁEOΝIĐAS <b><font size="1">Tanrı <u>yalnızca</u> gökyüzünü

Hayır Bitmesin :(

3. WanteD

WanteD Active Member

Üzüldüm , devam etmesini isterdim. İzlediğim birkaç diziden biriydi.

4. Liz O'Murphy

6. Sezonun olup olmayacağı hala belli değil. Umarım devamı olur.

5. arthur

arthur New Member

böyle bi filmin devamı olmalıdır bir sezon daha çekilmelidir bence arthur ve merlin beraberlğinde

6. Liz O'Murphy

Dizi bitti bile bu konu artık eski bir konu..

7. RaiN`

RaiN` New Member

hiç istemedim bitmesini cok kötü birşekilde bitti Arthur ölmeseydi dizi devam edebilirdi

8. barisd57

barisd57 New Member

çok saçma bitti arthur öldü bişey anlamadım ya hele en sonunda o tır ne işti ya :D ama bitmesine çok üzüldüm

9. Camelot35

Camelot35 New Member

lütfen sona ermesin izlediğim her diziden bunu daha çok sevdim...:ygmr:

10. Khvrngi «

Khvrngi « New Member

üzüülmedim izlemiyordum

11. neseyilmaz

neseyilmaz New Member

devam etmeli bence..

12. "Merlin"

"Merlin" New Member

Hayatimda izledigim en guzel dizi lutfeennn 6.sezonuda ciksinnn lutfenn yaa bole bir dizi devam etmeli lutfenn ama lutfen 6.sezonda ciksin

Bu Sayfayı Paylaş