yirmi dört yaşına basmak.

'Hande S' forumunda virginia. tarafından 19 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. virginia.

virginia. biri bana sakin desin.

hala burada mıyım.

ilk öpücüğüm bitmiş, ilk sevişme sahnem sansürlenmiş, ilk ağlayışım önemsizleşmiş.

hala buradayım.
    zamanın tersine doğru koşmaya da çok çalıştım. yere batan vücutlarınızın karşı konulmaz mizahları adına. bütün bunlardan sonra, her şeye küçük harfle başlamayı öğrendim. bir aşkı ayaklarım geri geri giderken terk ettim, bir aşk beni gri bir şehirde terk etti. deliliğime övgü yağdıranlarla tanıştım. benden korkanları da izledim. hiç de kuşkulu olmayan bir ölüm hediye etmek istedim kendime. gerçekten, kalbimde onlarca antibiyotiğin tırnak izleri var.

neredeyim.
    babam olay yerinde ölmüş gibi hissettiğim zamanlar oldu. bir filmde en güvenilir kişinin ölmesi ve tüm korkuyla başbaşa kalmanız gibi. onu düşünürken kendin olmak, ve onun yokluğunda yok olmak gibi.

ben bardağında bira pıhtıları bırakan, ağladığını görmesinler diye gözyaşlarını yutan, önce gözleri sonra terk edilişleri görünen, uyumsuz kahkalarını olur olmadık yerlerde patlatan, balkonlardan kusan, kuru kahveler yiyen, kendi gizemini bile çözememiş.

bir felaket başlayacaksa yalnız ben gördüm. kendi peşimden koşarken etrafımdakileri göremedim. kaçtım, sadece. ailemden ayrıldım.

öyle çok ağladım ki, bir daha asık suratım hiç düzelmedi.
    ayağımda başka bir kadının ayakkabılarıyla koca bir şehri yürüdüm. sevişmeden gebe kalmak istedim. öpüşmeden hissetmek. dünyadaki herkesi tatmak istedim bir de. ben hep kendimi kovaladım. her mastürbasyonun sonunda kan göreceğimi sandım. başka bir kadın gibi koktuğumu hissettim.

bazı insanlar her müziğe uyuyorlar.
    ben her müzikle uyudum.

sadece benden, kocaman bir yalnızlık ordusu üretebilirlerdi. ücrete tabi değil. soluk vererek tükettiğimiz saniyeleri geri almanın hiçbir yolu yok diye, nefesleri sakladım.

kendi ölümümün üzerinde geleni geçeni izlemekten başka bir dileğim yoktu. oysa hiç sevmediğim kadar aşığım bu dünyaya. hiçbir şeyden pişman değilim. sadece keşke diye başlayan bir cümlem de yok.

hala buradayım.
    ve bu kez tam da yerinde bir kahkaha patlatacağım.

2. RÜZGAR

RÜZGAR <b> Aşık olmak Ölümden zordu.Çünkü,ölümden öte köy

İlk konun hayırlı olsun :) :p

3. virginia.

virginia. biri bana sakin desin.

küresel ısınmaya da inanmıyorum, dünya barışına da..
    bütün bunları boşver, bak sıradaki şarkı çalıyor.
    :utan:

Bu Sayfayı Paylaş