Zippo Benzin

'Trend Topic' forumunda BarMen tarafından 19 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

 1. BarMen

  BarMen New Member

  Katılım:
  6 Ağustos 2015
  Mesaj:
  34

  merhabalar dostlar. umarım doğru yere yazıyorumdur. ben uzun zaman çakmak hacılattığım için baya bir süredir zippo kullanıyorum. dikkat ediyorum hacılayanı öldürürüm:D bunca zamandır da gidip doldurtuyorum ama neden eziyet çekiim dedim gittim zippo benzin aldım. adamı doldururken hep görüyordum ama ben doğru düzgün yapamadım sanırım ya. geçen koydum biraz aktı fitil yerinden. ne kadar koymak gerekiyor. yani mesela atıyorm 45. derece açıyla 10 saniye boyunca doldur gibi bi bilgi var mı bulamadım ben. zippocular bi el atsın benim çakmağa be??
   
 2. -Asijulieт.

  -Asijulieт. tozlu plaklar döner, aklımın caddelerinde.

  Katılım:
  2 Mayıs 2011
  Mesaj:
  23,541

  Bi bildiğim olsa yardımcı olurdum ama bilmiyorum :D
   
 3. jacknick

  jacknick New Member

  Katılım:
  6 Ağustos 2015
  Mesaj:
  29

  açıkçası 5 saniye mi 10 saniye mi bilmiyorum. sonuçta hepsinin içinde aynı miktarda pamuk olacak ve emicek diye bir şey yok.ben doldurduğumda kendiminki tepetaklak çevirip en altındaki pamuğu hafif ıslanana kadar sıkıyorum içine. öyle yapmalısın. he eğer ki hep akıtıyorsa bi şekilde bozulmuş demektir. ömür boyu garantisi var zippo'nun asla bozuluyor diye korkma. götür bi bayiiye.
   
 4. BarMen

  BarMen New Member

  Katılım:
  6 Ağustos 2015
  Mesaj:
  34

  çok teşekkür ederim ben biraz abartıyormuşum doldurmayı :D dediğin gibi yapınca hiç damlama olmadı ve gayet iyi çalışıyor bi sorunu yok.
   

Bu Sayfayı Paylaş